Храм села – 2018 відзначили в с. Кошари Роздільнянського району

Храмове свято у Кошарах зібрало місцеву громаду та чисельних гостей.

У День Успіння Пресвятої Богородиці і Пріснодіви Марії своє храмове свято відзначила згуртована кошарська громада. Із самого ранку у місцевому храмі відбулась божественна літургія, яку відслужив настоятель церкви отець В’ячеслав за участю священнослужителів сусідніх сіл. А ввечері на гостинному подвір’ї Кошарської ЗОШ був організований святковий концерт.

За кошти сільської ради ще в минулому році поріг школи був переобладнаний у справжнісіньку сцену із покрівлею, на якій свої таланти мали змогу показати як кошарські учасники художньої самодіяльності, так і запрошені творчі колективи районного Палацу культури.

Ведучими цього теплого літнього вечора стали чарівні жінки – Н.І. Стефанюк та К.М. Коліщак. Розкривши історію становлення села, для усіх бажаючих на великому екрані було продемонстровано добірку фото його мальовничих місць, людей, які надихають та розвивають рідний край. Крім того, згадали і тих, кого вже немає поруч із нами, – кошарців, які захищали рідну землю у роки Другої світової війни, які доклали чимало зусиль, аби село з кожним роком примножувало свої надбання.

Концертна програма продовжилась врученням подарунків від сільської ради для новонароджених кошарців, старожилів, для тих хто відзначив цього року ювілейні дні народження та допомагає у розбудові села. А шкільна сцена стала своєрідним небом, на якому сяяли яскраві зірочки, демонструючи свої таланти.

Святковим феєрверком та запальними танцями завершилось свято для кошарської громади. В цей день людські серця наповнилися добром, щирістю та незабутніми враженнями, які ще довго нагадуватимуть про свято.

 

Детальніше у друкованій версії газети “Вперед”.

 

 

Залиште свій коментар