Про нас

Дорогі читачі!

Раді вітати вас на сторінках офіційного веб-сайту Роздільнянської районної газети «Вперед», перший номер якої побачив світ у далеку 1931 році під тодішньою назвою «Роздільнянський колгоспник». Періодично він змінював назву, доки не отримав нинішню – мотивуючу та спонукаючу до дії – «ВПЕРЕД».

IMG_20160729_160936З часу заснування, змінилися цілі епохи в житті нашого краю, та постійним, надійним і єдиним періодичним виданням для жителів була і залишається наша газета – своєрідний літопис подій Роздільнящини. З неї роздільнянці дізнаються про основні події громадсько-політично життя міста, селища, сіл району, країни та світу в цілому, цікаві факти та історії з життя людей та рідної сторони, літературні здобутки наших земляків, діяльність держслужб, суспільні, культурні новини, події та багато іншого. Адже те, що актуально для Роздільнянщини, не обходить сторінок газети «Вперед», хоча, певна річ, і в її історії були періоди розквіту та занепаду.

У травні 2016 року районці виповнилося 85 років – надзвичайно солідна та гарна дата для періодичного видання. Висловлюємо подяку кожному, хто долучився і долучається до газетної справи. Час не стоїть і технічний прогрес ставить нові вимоги. Сподіваємося, що офіційний сайт в мережі Інтернет, інформація на якому оприлюднюватиметься оперативніше, збільшить аудиторію наших читачів, дописувачів. Але основним, як і при створенні кожного друкованого номера, залишиться перевірка на достовірність поданих даних.

Пропонуємо і нову послугу – електронна передплата. Для тих, хто бажає отримувати кожен номер районки з повною інформацією, розгорнутими матеріалами, численними оголошеннями та поздоровленнями від наших земляків, яка, як і завжди, виходить в середу і суботу.  Крім того, слід зауважити, що відтепер оголошення для друку можна подавати через сайт, і не обов’язково йти до редакції.

Тож, залишайтесь з нами сьогодні, завтра і завжди!

З повагою, колектив районної газети «Вперед».