СЕРПНЕВА КОНФЕРЕНЦІЯ ОСВІТЯН       

         29 серпня, в актовій залі школи-гімназії №1м. Роздільна відбулася традиційна серпнева конференція освітян з усього району. Цього року вона проходила під гаслом «Змінюємо пріоритети – формуємо нову українську школу».

         Сьогодні в нашій країні впроваджується низка реформ, покликаних суттєво змінити життя українців. Освітня галузь не є винятком. У ній, зокрема, гостро стоїть питання створення Нової української школи (НУШ), про що поінформували у своїх промовах виступаючі.

         Детально про ситуацію у галузі освіти Роздільнянщини доповіла начальник відділу освіти РДА Н.В. Красножон, доповідь якої надрукована у газеті “Вперед”у п’ятницю,  31 серпня.

         На серпневій конференції виступили вихованці Центру творчості дітей та учнівської молоді (директор А.Є. Берш), які продемонстрували яскраві творчі номери і таким чинам привітали всіх присутніх з прийдешнім новим навчальним роком.

         Завершилася конференція, як і розпочалася, під звуки Державного Гімну України. Також в ході конференції на знак шани та поваги надали право покласти квіти до меморіалу загиблим захисникам України директорам загальноосвітніх  навчальних закладів району М.П. Загребельній та І.М. Сазанській , а до пам’ятника Великому Кобзареві –  В.М. Петровській та Н.В.Ткач.

Залиште свій коментар