Успіхів усім футболістам

20 липня у с. Старостине на місцевому стадіоні відбувся матч між командами ФК «Атлетик» с. Старостине та ФК «Спартак» м. Роздільна 9-го туру першого кола, куди прийшло багато вболівальників як своїх, так і з Роздільної по вболівати за команду і відпочити.

Якщо раніше матчі тут проходили з криками, галасом, доходило до вибігань окремих вболівальників на поле. Зараз цього немає, адже між суперниками панують повага, культура. Приємно дивитися такий футбол.

Гра була на рівні, в кожного була ціль здобути перемогу, забити гол. Судив матч суддя з Кошар Павло Леонов, який призначив 11-метровий удар. У підсумку з рахунком 1:0 перемогла команда з Роздільної.

Нас, вболівальників, порадував сільський стадіон, де зробили реконструкцію за рахунок сільської ради та ТОВ «Обрій-МТС». Допомагали в ремонті і місцеві мешканці. Хочеться відзначити начальника місцевої команди Володимира Царюка, місцевих умільців Володимира Бонаря та Віктора Гальчинського та побжати Фк «Атлетик» удачі на футбольних полях Роздільнянщини.

У неділю 28 липня на районному стадіоні «Спартак» пройшов матч серед ветеранів Роздільної та Лиманського пам’яті колишнього очільника спортивного товариства «Колос» Володимира Юхимовича Чеховського.

Матч проходив у спекотну погоду, гравці на полі часто мінялися. Вмінням стояти на воротах відзначився Олег Воробйов, який брав як штрафні м’ячі, так і кутові. В дружній обстановці перемогу у два м’ячі здобула команда з Роздільної. Хочеться від імені вболівальників та сім’ї Віктора і Надії Чеховських подякувати начальнику відділу спортивно-масової роботи РС «Спартак» Володимиру Зіміну за організовану зустріч, за пам’ять про людину.

Тож, успіхів усім футболістам в обласних, кубкових матчах та у другому колі змагань і тільки перемог!

Петро Левицький, с. Матишівка.

Залиште свій коментар