Правила безпеки при полюванні

10 серпня 2019 року о шостій ранку розпочинається сезон полювання у Роздільнянському районі. З цієї нагоди інспектори дозвільної системи Роздільнянського відділу поліції зустрілися з директором угідь мисливсько-рибальського підприємства Роздільнянської районної організації українського товариства мисливців та рибалок  та єгерським персоналом. Працівники поліції нагадали, що в ліси та поля на полювання можуть вийти в межах визначених для цього мисливських угідь громадяни України, які досягли 18-річного віку або іноземці, які одержали дозвіл на добування мисливських тварин. ДІТЯМ не місце на полюванні!!!

Правоохоронці зазначили, що головною умовою безпеки на полюванні – є тверде знання, і чітке виконання правил, дисципліна усіх мисливців при проведенні полювання та нагадали присутнім заходів безпеки при поводженні зі зброєю. Мисливська зброя і боєприпаси повинні зберігатися в умовах, що виключають доступ і користування ними, особливо дітьми. Мисливська зброя має зберігатися незарядженою, бажано в розібраному вигляді, а боєприпаси замкненими. Найкраще зброю і боєприпаси зберігати в спеціальному металевому ящику під замком.
Щоб уникнути пострілу, спрямованого в самого себе, ніколи не слід витягувати зібрану рушницю за стволи з човна, воза, саней, машини. Особливу обережність мисливець повинен дотримуватися при стрільбі. У заростях, кущах і закритій місцевості забороняється стрілянина по злітаючому птахові нижче 2,5 метрів. Заходи безпеки зі зброєю забороняють стріляти на шум, шурхіт, по неясно видимій цілі, в тумані, в сильний снігопад, у сутінках, проти сонця і за інших умовах поганої видимості.
Техніка безпеки зі зброєю на полюванні категорично забороняє добивати прикладом рушниці пораненого звіра чи птаха. При ударі прикладом рушниці об землю може статися постріл, спрямований на самого мисливця.
Безпека при поводженні зі зброєю потребує дотримання крайньої обережності мисливцями при стрільбі з човна. Абсолютно недопустима стрільба з човна через веслярів або інших мисливців, що знаходяться в човні.
Перед полюванням і під час полювання категорично забороняється вживання спиртних напоїв. В цілях безпеки особи в нетверезому стані до полювання не допускаються. Мисливець з рушницею, що знаходиться хоча б в слабкому ступені сп’яніння – є небезпечним для оточуючих.

Роздільнянські правоохоронці бажають законослухняним мисливцям вдалого, і головне, безпечного полювання.

Роздільнянський ВП ГУНП в Одеській області.

Залиште свій коментар