7 квітня – Благовіщення Пресвятої Богородиці

7 квітня 2022 року християни східного обряду святкують велике свято – Благовіщення Пресвятої Богородиці. Воно означає “благу” вість про непорочне зачаття Сином Божим, яку архангел Гавриїл повідомив Діві Марії. Це третє за значенням християнське свято після Великодня і Різдва Христового.

В таке прекрасне  свято, хочемо вам побажати умиротворення, очищення душі та думок від негативу і зла. Хай біда обходить ваш дім стороною, і він наповнюється тільки любов’ю, розумінням і щастям.

Світле і чисте свято Благовіщення Пресвятої Богородиці нехай огорне ваш будинок теплом і ласкою. Моліться сьогодні особливо щиро, Богоматір обов’язково почує вас і подарує здоров’я, достаток і добробут. Добра, миру і щастя вам!

Молитва на Благовіщення Пресвятої Богородиці

“Славлю Твою благодать, Володарка, молю Тебе: збагати мій розум. Навчи мене йти прямо, слідуючи шляхом Христових заповідей. Пов’язана полонянками гріхопадінь, благаннями Твоїх полегши долю людську, Божа наречена. Бережи мене і вдень, і темною вночі, рятуючи мене від злих ворогів. Дала життя Бога, душу мою оживи, загублене пристрастями. Пресвята Діво, почуй голос непотрібного раба Твого. Сльози ллю перед Тобою, Пречиста, свою душу від скверни очищаю. Стогони від серця приношу. Визволи мене від капостей, ганебних душу, Христа старанно про це благаючи; Йому ж честь і поклоніння нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь”.

Залиште свій коментар