70 малюків – у березні!

Протягом  березня у пологовому відділенні Роздільнянської багатопрофільної лікарні народилося 39 хлопчиків та 31 дівчинка.

Хлопчики знов попереду в кількості. Але дівчатка лідирують у вазі: найкрупнішою стала дівчинка з вагою 4500 г, а маленька Дюймовочка народилася з вагою 2000 г.

Війна, яка триває на території України, приносить багато горя і страждань українцям. Та незважаючи на це, дітки народжуються, іноді у бомбосховищах, під обстрілами нелюдей з росії. І все ж, життя триває! Віримо у світле майбутнє, віримо у нашу армію, віримо, що мир в Україні – не за горами! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

Нехай всі дітки ростуть здоровенькими і щасливими, радують своїх рідних! А батькам зичимо міцного здоров’я, терпіння, щастя і благополуччя. А тим, хто з нетерпінням чекає на лелеку, бажаємо – хай він обов’язково завітає до вашої оселі у 2022 році!

Допоміг породіллям та новонародженим малюкам у найважливіших днях їхнього життя професійний колектив пологового відділення Роздільнянської багатопрофільної лікарні. Дякуємо вам, шановні, за вашу благородну працю заради майбутнього!

         Наш кор.

Залиште свій коментар