Турнір з гандболу до Дня місцевого самоврядування

Минулої неділі шанувальники гандболу мали змогу насолодитися грою майстрів цього захоплюючого виду спорту. Захід був присвячений Дню місцевого самоврядування та проходив на базі Роздільнянського ліцею № 1.

Це стало можливим за підтримки Федерації гандболу Одеської області, за безпосередньої ініціативи команди збірної Роздільної, на чолі з Василем Назиру, начальником Центру надання адміністративних послуг Віталієм Писаревським та тренером збірної міста Дмитром Дудниченком.

Участь взяли п’ять команд, а саме: збірна Роздільної, ДЮСШ Роздільна, команди з Одеси, Біляївки та Знам’янки. Привітати з початком змагань на захід завітали Роздільнянський міський голова Валерій Шовкалюк та начальник відділу з організації та проведення спортзаходів стадіону «Спартак» Володимир Зімін, які побажали учасникам змагань гарної гри.

Видовищні змагання, запекла боротьба, неперевершені стрибки та атаки – саме таким запам’яталися ігри турніру. Кожен виборював перемогу для команди, однак переміг сильніший.

Цього разу Кубок змагань отримала команда з Одеси, а кращим гравцем визнано Юрія Савельєва та Володимира Горінова. Команда з Біляївки посіла ІІ місце (кращий гравець Анатолій Геращенко), ДЮСШ Роздільна – ІІІ місце, збірна Роздільної – ІV місце (кращий гравець Василь Назиру), команда зі Знам’янки посіла V місце (кращий гравець Федір Горяйнов). Капітани команд отримали від організаторів подяки за участь у турнірі та заохочувальні призи. Віталій Писаревський подякував усім учасникам змагань за можливість взяти участь у заході, видовищну гру та емоції.

Залиште свій коментар