Передплати газету! Збережи історію! Підтримай ЗСУ!

Дорогі читачі газети «Вперед»!

25 грудня спливає термін передплатної кампанії – 2023.
Незважаючи на складні часи, які доводиться переживати, наша газета не припиняє свій шлях до домівки кожного передплатника. Будемо відверті – це не просто… Зменшення надходжень від рекламодавців, кількості привітань та оголошень, натомість підвищення вартості друку газети – саме ці фактори змусили нас перейти на чотири шпальти з чорно-білим варіантом. Але ми, на відміну від чималої кількості видань, які взагалі припинили свою діяльність, й надалі випускаємо газету у світ. Адже втратити надбання, які зберігалися понад 90 років у часописі набагато легше, ніж відродити заново.

Враховуючи вимоги часу, ми щодня оперативно інформуємо вас через електронні веб-ресурси видання (сайт, сторінки у соціальних мережах), створюємо відео-ролики з головних подій життя міста, району, закарбовуючи кожну мить на віки. Та основним доходом для редакції є ваша передплата на друкований варіант газети. Передплачуючи газету, ви надаєте змогу забезпечити заробітною платою редакційний колектив, який працює для вас не лише на шпальтах газети, а й у мережі Інтернет.

У рамках проведення передплатної кампанії – 2023 редакція перераховуватиме кожну гривню від передплати газети на потреби та допомогу Збройним Силам України.
Закликаємо кожного свідомого мешканця нашого району передплатити газету, зберегти історію, допомогти ЗСУ.

З «ВПЕРЕД» – до нашої ПЕРЕМОГИ!
Залишайтесь з нами сьогодні, завтра і завжди!

Наталія БУКОВСЬКА, головний редактор газети «Вперед»

Залиште свій коментар