22 грудня – День енергетика!

 Робота енергетиків під час війни подібна до праці коринфського царя Сізіфа. Але тільки зовні. За образу богів Зевс прирік Сізіфа на вічну кару: штовхати на високу гору важкий камінь, який, опинившись на вершині, неодмінно скочується донизу.

Після атак ракет та “шахідів” енергетики відновлюють те, що ворог потім продовжує обстрілювати далі, змушуючи починати все наново. Але, на відміну від Сізіфа, для тих, хто працює в критичній інфраструктурі, їхня виснажлива робота – не кара небесна і не безплідна праця.

За даними Міністерства енергетики, з жовтня 2022 року ворожі ракети та дрони пошкодили всі наші теплоелектростанції. На даний момент на підконтрольних Україні територіях знаходяться 12 з 18 таких об’єктів.

Символічно, що свято відзначається 22 грудня – у день зимового сонцестояння. Це найкоротший світловий день у році, коли ніч довша за день і наші будинки раніше запалюють вогні, немов нагадуючи про свято енергетиків, робота яких – дарувати людям світло і тепло.

Завдяки відданості професії, майстерності енергетикам вдається розв’язувати багато проблем сьогоднішнього дня і з упевненістю дивитися в день завтрашній, який обіцяє нам Перемогу Бажаємо вам і вашим рідним міцного здоров’я, нескінченого добра, родинного тепла, благополуччя, миру та спокою.

Нехай надійною опорою в житті залишається сім’я, рідні та друзі, зростає енергія ваших задумів, а світло і тепло будуть не тільки в будинках, а й у ваших серцях. Мирного неба над усією Україною!

Залиште свій коментар