Жителі Роздільнянського району здають зброю в поліцію

З метою протидії незаконному розповсюдженню зброї та вибухових речовин, профілактики злочинів, пов`язаних з їх використанням, в період з 1 по 31 жовтня поточного року проводиться місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових речовин, спеціальних засобів.

Мешканці м. Роздільна, с. Понятівка та с. Новоселівка добровільно видали співробітникам поліції з метою знищення газові пістолети «ЕРМА-490 Г» калібру 9 мм та «ИЖ-79-8» калібру 8 мм, газовий револьвер «RG89» калібру 9 мм, 2-х ствольну гладкоствольну рушницю «ТОЗБМ» калібру 16 мм.

Відповідно до статті 263 Кримінального кодексу України, незаконне носіння, зберігання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї (крім гладко- ствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років. Громадяни,  які добровільно здадуть органам влади вказані предмети чи пристрої, від такої відповідальності звільняються.

У Роздільнянському районі з питань добровільної здачі зброї, боєприпасів та вибухових речовин необхідно звернутися до Роздільнянського відділу поліції за адресою: м. Роздільна, вул. Ярослава Мудрого, 5, телефон  чергової частини      5-04-42, м. тел.  0950026606, або «102».

Роздільнянський ВП ГУНП в Одеській області

Залиште свій коментар