Про початок опалювального сезону 2018-2019 років на Роздільнянщині

Про початок опалювального сезону 2018-2019 років у населених пунктах Роздільнянського району

 Відповідно до статей 16, 20, 28 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статей 9, 12 Закону України “Про теплопостачання” та Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630, з метою забезпечення сталого проходження опалювального сезону 2018-2019 років:

  1. Розпочати опалювальний сезон 2018-2019 років у населених пунктах Роздільнянського району з урахуванням кліматичних умов згідно з будівельними нормами і правилами, а також правилами технічної експлуатації, нормами санітарного законодавства та іншими нормативно-правовими актами, у першу чергу на об’єктах, для теплопостачання, в яких не використовується природний газ, а також у закладах загальної середньої та дошкільної освіти в тому числі навчально-виховних комплексах «ЗНЗ-ДНЗ», закладах охорони здоров’я   та інших закладах соціальної сфери, обладнаних автономними системами опалення.

  1. Керівникам підприємств, установ, організацій, міському, селищному та сільським головам:

2.1. Під час опалювального сезону 2018-2019 років забезпечити контроль за раціональним використанням енергоносіїв та своєчасним проведенням розрахунків.

2.2. Тримати на постійному контролі стан розрахунків підприємств теплоенергетики за спожитий природний газ та електричну енергію для недопущення відключення споживачів від теплової енергії.

2.3. З початком підключення об’єктів соціальної сфери та житлового фонду до систем теплопостачання надавати щоденно до 10.00 управлінню розвитку та інвестицій Роздільнянської районної державної адміністрації інформацію про стан проходження опалювального сезону 2018-2019 років до стовідсоткового пуску об’єктів теплопостачання та підключення до опалення житлового фонду і соціальної сфери, далі – щомісячно 25 та 10 числа.

2.4. З метою відповідного реагування на можливі надзвичайні ситуації при виробництві та наданні послуг з централізованого опалення протягом опалювального сезону 2018-2019 років надавати управлінню розвитку та інвестицій Роздільнянської районної державної адміністрації впродовж двох годин, з моменту виникнення, оперативну інформацію стосовно надзвичайних ситуацій, які виникатимуть у багатоквартирних житлових будинках, на теплових мережах та джерелах теплової енергії.

  1. Покласти персональну відповідальність за безумовне та стабільне проходження опалювального сезону 2018-2019 років на підприємствах, установах, в організаціях та інших господарських структур безпосередньо на їх керівників.

  1. Звернути увагу голів міської, селищної та сільських рад, що відповідно до ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» до власних (самоврядних) повноважень виконавчих органів сільських, селищних, міських рад належить управління об’єктами житлово-комунального господарства, побутового, торговельного обслуговування, транспорту і зв’язку, що перебувають у комунальній власності відповідних територіальних громад, забезпечення їх належного утримання та ефективної експлуатації, необхідного рівня та якості послуг населенню.

  1. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова Роздільнянської

районної державної адміністрації                                                            Н.В. Бараненко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Залиште свій коментар