Затримано двох злочинців

Прикордонники Білгород-Дністровського загону виявили двох громадян Молдови, що перебували у розшуку в Республіці Молдова та в Україні.

В одному випадку прикордонники в пункті пропуску “Кучурган”, під час оформлення 27-річного громадянина Молдови на вихід із України, виявили, що відбулось спрацювання бази даних “Інтерпол”. Ініціатор розшуку – Республіка Молдова.

Чоловіка прикордонники одразу ж затримали та повідомили по даному факту Укрбюро Інтерполу в м. Київ. Виявилося, що цього чоловіка на його Батьківщині оголосили у міжнародний розшук буквально декілька днів тому, з метою притягнення до кримінальної відповідальності за вчинення крадіжки і навмисного пошкодження та знищення майна. Затриманий був переданий представникам Нацполіції України.

 

В другому випадку прикордонники помітили неподалік с. Підгірне, що у Тарутинському районі Одеської області, підозрілого чоловіка, який до того ж не мав при собі жодних документів, що посвідчують особу. Невідомого прикордонники доставили до відділу прикордонної служби з метою встановлення його особи та притягнення до відповідальності за порушення прикордонного режиму.

В ході проведених заходів було встановлено, що він є 34-річним громадянином Республіки Молдова та знаходиться на території України з порушенням правил перебування. До того ж цього чоловіка розшукували представники Національної поліції України за вчинення розбою в с. Підгірне. Виявилося, що чолов’яга нещодавно наніс тілесні ушкодження пастуху, який випасав худобу, та насильницьким способом заволодів чужим майном. Злочинець був переданий представникам Тарутинського відділення Нацполіції.

Іван ІВАНЧУК,

помічник начальника Білгород-Дністровського прикордонного загону – начальник прес-служби.

 

Залиште свій коментар