10 причин відвідувати тренажерний зал

10 причин відвідувати тренажерний зал

  ЯК схуднути, позбавитися від целюліту і накачати сідниці? Питань багато, відповідь одна – спортивні заняття.

Будь-який глянсовий жіночий журнал із силіконовими красунями на обкладинці розповість про те, як швидко позбавитися від зайвого жиру, забути про целюліт і отримати запаморочливу фігуру. Але втілити в життя ці поради виявиться неймовірно складно і дорого. Ми ж вам, прекрасні жінки, пропонуємо інший шлях. Тривалий, хворобливий, пов’язаний із самообмеженнями, але абсолютно природний, ефективний і єдиний вірний. Спеціалісти радять тренуватися в тренажерному залі. І тому є 10 вагомих причин.

 

  1. Можна швидко схуднути, зберігши при цьому своє здоров’я

Тренування для дівчат у тренажерному залі спортивного клубу багато в чому візуально схожі на чоловічий тренінг, але мають одну істотну відмінність. Сильна стать приходить до тренажерного залу з метою наростити м’язи і набрати м’язову масу. Жінки і дівчата йдуть до спортклубу, щоб схуднути. І це дуже правильно, оскільки часи аеробіки і ранкової пробіжки стали даниною минулого. Настав час штанг, гантелей і тренажерів.

Уся привабливість від відвідувань тренажерного залу полягає в тому, що можна схуднути, істотно не змінюючи свій раціон. Грамотно складена програма тренувань для жінок дасть можливість схуднути, завдяки високій витраті енергії. Тренування в тренажерному залі дають можливість худнути впродовж 24-36 годин після розлучення зі штангою і гантелями, що, погодьтеся, набагато ефективніше.

  1. Можна поліпшити свою фігуру

Людська лінь – це основний двигун прогресу. І одночасно головний вбивця усякої фізичної активності. Завдяки сучасним технологіям у прекрасної половини людства з’явилася можливість швидко поліпшити свою фігуру. Треба лише піти в клініку пластичної хірургії та вставити силіконові імплантати. Але якщо ви ще не стали жертвою прогресу і не хочете сидіти усе життя на шалено дорогих силіконових сідницях, можна придбати абонемент до спортивного клубу.

За допомогою фізичних вправ можна робити зі своїм тілом все, що побажаєш – худнути, набирати м’язову масу або просто підкоригувати фігуру.

Хочете зробити талію тонкою, сідниці круглими, руки красивими та ще надати осанці упевненість і граціозність? Це усе можна створити за допомогою спеціалізованого тренування для дівчат.

  1. Можна не боятися «перекачатися»

Багато дівчат, що прийшли до тренажерного залу, бояться швидко втратити свою жіночу привабливість, миттєво набрати м’язову масу і обрости чоловічоподібними біцепсами і трицепсами. Але боятися цього не варто всього з однієї причини – зростання м’язової маси відбувається на тлі високого рівня тестостерону, чоловічого статевого гормону. У жінок його вміст у десятки разів менший, ніж у чоловіків. І тому набір загальної м’язової маси, і зростання м’язів у прекрасної половини людства проходить набагато повільніше, ніж у чоловіків.

Якщо ви не плануєте ставати професійною культуристкою, і не використовуєте “хімію”, великі чоловічоподібні м’язи вам не  загрожують.

  1. Можна позбавитися від целюліту

Хто б що не говорив, але причин, що викликають ефект “апельсинової кірки” на  сідницях усього лише три: уповільнення обміну речовин і збільшення жирових запасів у проблемних зонах; погіршення циркуляції крові на стегнах, сідницях і животі,  зниження в організмі рівня колагену і нестача води.

Третій пункт має найпростіше і природніше рішення – зміна раціону і введення в нього продуктів харчування, багатих колагеном. Але ось перші два можна вирішити лише в тренажерному залі. Позбавитися від целюліту можна, працюючи за програмою тренувань, що включає багатоповторний і “щільний” тренінг ніг.

  1. Можна підвищити власну самооцінку

Давайте визнаємо чесно, ми усі любимо хизуватися. Чоловіки тут не виключення, але жодна жіноча зустріч не обійдеться без обговорення придбаних помад, одягу або смартфону. Звичайно, можна і далі витрачати гроші на купівлю останніх моделей новомодних гаджетів у надії викликати заздрість у подруг і підняти свій статус, але є інша можливість. Ми упевнені, що 10 скинутих кілограмів, спортивна сідниця або позбавлення від целюліту допоможуть вам підвищити самооцінку просто до небес.

І нехай подруга продовжує хизуватися останньою моделлю iPhone, але як ви думаєте, що здатне прикувати увагу чоловіка при погляді на дівчину: красива спортивна сідниця або її телефон?

  1. Можна познайомитися з успішним чоловіком

Познайомитися зі спортивним і успішним чоловіком – мрія будь-якої нормальної дівчини. Адже такі чоловіки, як правило, мають красиву фігуру, відмінне здоров’я, не схильні до шкідливих звичок та успішні в житті. А більшість таких хлопців “водяться” в тренажерних залах. Тому це найкраще місце для знайомств із такими чоловіками. Адже сама атмосфера тренажерного залу та спільний інтерес до спорту, спонукає до нових знайомств. І нерідко можна спостерігати, як долі відвідувачів тренажерного залу круто змінювались, коли вони знаходили свою другу половину серед штанг, гантелей і тренажерів.

  1. Можна навчитися долати себе

Спочатку, отримувати задоволення від відвідування тренажерного залу в спортивному клубі – завдання не з простих. Напевно, усі люди перші декілька місяців відчувають дискомфорт від тренувань. Але варто лише перетерпіти, і вже через деякий час похід до тренажерного залу стане головною подією дня. Неймовірне задоволення від того, що підпорядковуєш своє тіло своєму розуму і займаєшся чимось корисним, складно передати простими словами.

Мудрі вчені стверджують, що чим більше груп м’язів під час тренування в тренажерному залі ми задіємо, тим більше ділянок головного мозку включається в роботу і тим вище в крові рівень ендорфіну, гормону щастя. Відвідувати тренування в спортивному клубі не завжди хочеться і можна, особливо жінкам. Але, здолавши свою лінь, біль і небажання, ми стаємо сильнішими, почуваємо себе переможцем. А це безцінне.

  1. Можна радикально оновити свій гардероб

Більшості чоловіків для походу на тренування потрібні лише спортивні штани, майка та кросівки. Але ось жінкам необхідно значно більше. Це декілька пар спеціальних футболок,   штанів і кофт. Кросівки, неймовірного забарвлення і обов’язково останньої моделі. Спеціальна спортивна білизна, унікальна косметика, що не розтікається, рукавички, напульсники і багато що інше.

І це чудово, оскільки, навіть підіймаючи штангу на тренуванні в тренажерному залі, будь-яка жінка повинна виглядати привабливо. Але уся іронія подібного антуражу полягає в тому, що тренувальний одяг викликає у нас бажання його придбати і виглядати в ньому ідеально. Тому усі ці обтяжуючі майки і штанці, які так люблять одягати дівчата на тренування, примушують їх старанніше над собою працювати. І одного чоловічого погляду буває досить, щоб зробити додаткове зусилля і вижати із себе більше.

Поповнення свого гардеробу тренувальним одягом і аксесуарами – це той окремий випадок, коли купівля дорогих предметів одягу є прекрасною інвестицією в себе і своє здоров’я.

  1. Можна завести нові знайомства

Будь-яка дівчина, яка свідомо відвідує тренування в тренажерному залі, прагне до спілкування з такими ж однодумницями, як і вона. Це аксіома. Тому, поступово, помалу, коло вашого спілкування змінюватиметься. Почнуть з’являтися нові знайомі. Врешті-решт, треба ж з кимось обговорити рецепти низькокалорійних спортивних десертів і з’ясувати, якої марки знежирений сир краще купувати. І можете мені повірити, серед ваших нових знайомих виявиться багато людей цікавих і вольових, по-справжньому красивих тілом і духом.

  1. Можна поліпшити своє здоров’я

Можна дуже поважати лікарів, але не часто доводиться зустрічати тих, які б схвалювали спортивні тренування. І їх можна зрозуміти. Відколи ви станете фанатом залізного спорту і здорового способу життя, ви не будите до них ходити. А це, вибачте, для лікарів прямий збиток. Оскільки, поліпшивши своє здоров’я, ми перестаємо нести їм гроші. І хоча це трохи перебільшено, але факт залишається фактом – заняття спортом підвищує імунітет будь-якої людини.

Спортсмени, звичайно, теж хворіють, але набагато рідше і переносять  захворювання набагато легше, ніж ті, хто зневажає спорт. Але окрім зростання опірності захворюванням, зайняття на тренажерах покращує кровопостачання, підвищує гнучкість суглобів, знижує нервову збудливість і робить сон глибоким. А оскільки тренування в тренажерному залі йдуть у розріз з палінням, алкоголем і нездоровою їжею, то відмова від цих чинників також позитивно впливатиме на ваше здоров’я.

Тренування в тренажерному залі – це можливість підвищити тривалість життя і, головне,  його якість.

Сподіваємося, наша стаття виявиться для вас цікавою, і ви почнете займатися спортом, приєднавшись до когорти красивих, сильних і здорових жінок.

Будьте здорові та граціозні!

Сергій Качковський, директор фітнес-клубу “АТЛЕТИК” 

Залиште свій коментар