Запрошуємо до Центру учнівських ініціатив

У Роздільнянському НВК «школи-гімназії» № 1 відбулася зустріч лідерів шкільного самоврядування району. Її ініціаторами стали ГО «Громада Роздільнянщини» на чолі з В.М. Василенком, студентки IV та ІІ курсу Київського національного університету ім. Тараса Шевченка Юліана Мельник та Олена Голдаєва.

На заході всіх учнів поділили на команди та роздали цікаві завдання, пов’язані з втіленням різних ідей у життя. Створення плану дій, власне бачення ідеального лідера та проблем незгуртованості команди – все це детально обговорювалося на даному заході. Найцікавішим з усього була робота у командах з дітьми, з котрими ти до цього не був знайомий. Дівчата, як на мене, не дивлячись на свій юний вік, показали ґрунтовні знання у реалізації ідей та створенні нових проектів.

Після безлічі практичних завдань та цікавих бесід організатори запропонували усім шкільним радам створити Центр учнівських ініціатив серед районних шкіл. Всі учні охоче погодились, та почали обговорювати різні ідеї стосовно даного проекту. Наприкінці заходу діти поділилися враженнями від зустрічі, натомість отримавши побажання від ініціаторів.

– Вдячні найкращим дітям Роздільнянського району за плідну працю, цікаві ідеї та дружню, творчу, позитивну атмосферу, яка панувала в актовій залі протягом декількох годин. Саме завдяки вам ми отримали заряд енергії та ковток мотивації на подальші наші проекти! Впевнені, що цей захід не останній, і зовсім скоро ми побачимось ще! – написали на своїй сторінці у Facebook Юліана Мельник та Олена Голдаєва.

P.S. У Центру учнівських ініціатив вже є сторінка у Facebook, Instagram та ВКонкакте та власні хєштеги: #центрініціатив, #сила_в_єдності, #думай_дій. Також Районний центр ініціатив запустив свій перший проект з нагоди Міжнародного дня волонтера #volounteer_challlenge. Велике прохання з боку організаторів до шкіл, які ще не приєдналися, зв’язатися з організаторами.

Валерія Буковська,

член ради Роздільнянського НВК «школи-гімназії» № 1.

Залиште свій коментар