З нагородами – до роздільнянських ветеранів

Сьогодні, 28 жовтня – 75-річниця визволення України від нацистських загарбників. З цієї нагоди урочистості відбулися зранку, а саме: до меморіалів загиблим були покладені квіти, також пройшов мітинг пам’яті на Алеї Слави.

А вже пообіді голова райдержадміністрації Наталія Бараненко разом з міським головою Валерієм Шовкалюком відвідали трьох ветеранів Другої світової війни, які проживають у нашому місті. На жаль, з кожним роком визволителів стає все менше, адже час невпинно спливає і похиливий вік дається взнаки.

Наталія Вікторівна та Валерій Олександрович завітали у гості до Надії Чорної, Олександра Наконечного та Катерини Крівцової і вручили їм символічний букет квітів та почесну медаль з нагоди визволення Одеси та Одеської області.

Всього в Роздільнянському районі проживає 12 ветеранів Другої світової війни. Три – в місті, як вже зазначалося, та дев’ять – у селах району. Зокрема, це: Володимир Бевз, Петро Білий, Микола Володін, Микола Ілюшенко,  Григорій Мороз, Парасковія Пірогова, Тимофій Тоня, Михайло Шуляк та Микола Ягуткін… У цей день їх вітали з 75-річницею визволення   представники  органів місцевого самоврядування, де вони проживають.

Залиште свій коментар