«Хліб наснажує тіло, книга – розум»

Цього року у жовтні Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек проходить за темою «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня». Виноградарська ЗОШ І – ІІІ ступенів, як і завжди, не залишилася осторонь. Було заплановано й проведено багато цікавих заходів з метою бережного ставлення до книги, прищеплення учням любові до неї, як до джерела знань, без яких неможливий учбовий процес.

Першокласники відвідали шкільну бібліотеку, де послухали оповідання О.Вишні «Любіть книгу!», а потім жваво обговорювали його зміст. Серед учнів других класів (класні керівники Герич Н.М. та Короленко Л.Є.) пройшов конкурс на кращу закладку. Найбільш старанними є Єлісєєва О., Іжаковський А., Вдовяк В. Кіперь Д., Бондар В., Ладишкова І., Баранов А., Бордюжа К., Кирилюк І., Ганенко В. – 2-А клас та Сідікова В., Рошкован М., Ячменцев Г., Шумілова А., Тоня А., Поліщук М., Чумаков Д. – 2-Б клас. Третьокласники (класний керівник Лопатюк Л.В.) на деякий час поринули у професію ілюстратора дитячих книжок й прийняли участь у конкурсі на кращий малюнок. Визначені найкращими роботи Мошняцького М., Лазур П., Чабан Д., Маломан А., Волобуєвої Ю., Стацунової Є., Деркач Д., Буковської О. Учні четвертих класів із захопленням подорожували Країною Загадок. З перемогою дісталася фінішу команда 4-А класу. П’ятикласники під час літературного лабіринту ще раз довели достоверність вислову «Хто багато читає,той багато знає». Переможцями стали учні 5-А класу. А учні шостого та сьомого класів грали у літературне ерудит-лото «Книга – скарбниця знань». Лаври переможців дісталися шостикласникам. Восьмикласники шукали цікавинки про книгу та бібліотеку на Полі Чудес. Удача посміхнулася Шокало Ксенії. Вчитель світової літератури Валевська Н.П. провела зі своїми вихованцями, учнями 11 класу, усний журнал «Сузір’я ювілярів. М.Ю.Лермонтов».

На мою думку, під час проведення заходів учні кожен раз переконувалися у тому, що дружити з книгою й багато знати – це классно, це престижно, й  усвідомлювали безперечність приказки «Хліб наснажує тіло, книга – розум».

Шкільний бібліотекар Виноградарської ЗОШ І- ІІІ ст. Балан Тамара Федорівна

 

Залиште свій коментар