З Міжнародним днем захисту дітей! У Роздільній хлопчиків та дівчаток привітали подарунками

1 червня – Міжнародний день захисту дітей. Свято, що нагадує нам дитинство, важливість турботи про малечу та їхні права, забезпечення гідного життя і радісних посмішок маленьких громадян нашої країни.

У цей день особливу увагу приділили вихованцям “Теплого дому”. Голова райдержадміністрації Сергій Приходько та начальник служби у справах дітей Роздільнянської РДА завітали до закладу з подарунком, а саме – ноутбуком. Вручаючи його Сергій Миколайович привітав дітей з їхнім святом, побажав усіляких гараздів та висловив сподівання, що ноутбук сприятиме виховному процесу.

Традиційно юнаки та дівчатка з “Теплого дому” підготували невеличкий концерт для почесних гостей, тематично пов’язаний зі святом дитинства. Пісні, вірші, конкурси за участю присутніх подарували низку позитивних вражень.

По завершенні святкової частини сфотографувалися на згадку.

Також цьогорічний Міжнародний день захисту дітей ознаменувався відкриттям у Роздільній центру  дозвілля для особливої дитини. В урочистій церемонії відкриття взяли участь голова райдержадміністрації Сергій Приходько, голова райспоживспілки Леонід Марців, голова районної організації осіб з інвалідністю Валентина Сидоренко, колектив центру разом з маленькими вихованцями, батьками та іншими гостями.

Ініціатива відкриття цього закладу належить Ірині Зеленій. Проєкт реалізований на спонсорські кошти і для нашого міста є неабияк важливим, адже діти з особливими потребами матимуть  гідну увагу та турботу від колетиву.

Почесні гості вручили подарунки з нагоди відкриття. Голова районної організації осіб з інвалідністю Валентина Сидоренко відзначила, що вони готові сприяти роботі та підтримувати центр дозвілля. Вона нагородила почесними грамотами за творчу активність, високе досягнення в рукоділлі, а також високий внесок у розвиток мистецтва  Анастасію Руду та Сергія Корсука, які прикрасили свято своїми творчими роботами.

Всіх дітей Роздільнянщини вітаємо з Міжнародним днем захисту дітей! Нехай погода сьогодні  і не радує, проте бажаємо яскравих вражень цього літа та гарних канікул.

Наш кор.

 

Залиште свій коментар