З Днем народження міста, дорогі роздільнянці!

З нагоди Дня народження рідного міста ми записали побажання жителів та гостей.

Марина Федоренко:

– Я дуже люблю свою Роздільну. Метушня, неймовірний трафік та швидкість життя неабияк втомлюють у великих містах. Лише у Роздільній я можу дихати на повні груди, адже тут рідне повітря та привітні люди. І, взагалі, Роздільна – найкраще місто на землі!

 

 

Шаганенко Людмила:

Дуже полюбляю гуляти з дитиною по парках Роздільної. Як мама, була б приємно здивовано оновленням дитячих майданчиків та створенням більш комфортних умов для відпочинку маленьких роздільнянців. Процвітання рідній Роздільній!.

 

 

 

 

 

 

Лідія Сидорова:

Я люблю Роздільну, бо тут народилась і живу. Це найкраще місто в Україні. Хочу побажати Роздільній розвитку інфраструктури, будівництва доріг, щоб з’явилось більше парків, розважальних центрів, і, врешті-решт, кінотеатр. Ще було б дуже зручно, як би ми мали своє професійне училище, де молодь могла б здобувати освіту, не покидаючи міста.

 

Раїса Христич:

У цьому місті я живу з народження, дуже його люблю і, коли від’їжджаю, безмежно сумую за ним. Вже багато чого зроблено для блага людей. Але ще хочеться побажати, щоб Роздільна стала більш охайною та чистою, а руїни, які “прикрашають” центр міста, були реконструйовані.

З нагоди Дня міста хочу побажати всім жителям здоров’я, тілесних та душевних сил і щоб кожен його мешканець любив Роздільну, так, як люблю її я. Бажаю, щоб наше місто тільки радувало своїх жителів і завжди було приємно сюди повертатися.

Ігор Варнавський:

Я переїхав до Роздільної 50 років тому. На той час це було невеличке місто, а зараз воно змінилося на краще. Відбудували новий вокзал, відремонтували дороги, облаштували площі. Тепер воно для мене, як рідне. Хотілося б, щоб у Роздільній були створені нові робочі місця, адже багато підприємств припинили свою діяльність, і більшість жителів міста вимушені їздити до обласного центру.

 

Валентина Тенінгольц:

Хоча я і не роздільнянка, однак дуже сильно люблю це невеличке місто та із задоволенням сюди приїжджаю. Роздільна змінюється, удосконалюється. Дуже приємно за цим спостерігати. Бажаю, щоб районний центр і надалі розвивався! Зі святом, дорогі роздільнянці!

 

 

Також пропонуємо переглянути відеозвернення:

Головне фото взято з минулорічного ювілейного концерту.

Залиште свій коментар