Про ремонт районного Палацу культури

Нещодавно у глядацькій залі районного Палацу культури відбулася чергова зустріч заступника голови районної ради Сергія Крилова, директора КП «Роздільнатеплокомуненерго» Віктора Бакланова, фахівців цього підприємства, підрядної організації, що виконує ремонтні роботи, представників технагляду з працівниками Палацу культури та активістами Роздільнянського ра­йону.

Порушувалися питання щодо капітального ремонту зали і проекту, відповідно до якого ведуться роботи. Активістів та культпрацівників цікавили питання щодо якості робіт, естетичного вигляду зали, акустики тощо, адже ремонту зали чекали багато років.

У ході зустрічі заступник голови районної ради Сергій Крилов відзначив, що пропозиція про візуалізацію об’єкта є слушною. Як відзначили фахівці КП «Роздільнатеплокомуненерго», це потребує додаткового фінансування, про що повідомив проектант у телефонному режимі.

Спеціалісти також надали пояснення щодо інших хвилюючих питань, зокрема, про звучання та врахування умов задля його забезпечення.

Дискусія була досить гострою. Порушені питання наразі вивчаються.

Наш кор.

Залиште свій коментар