До уваги мешканців Роздільнянського району!

З метою боротьби з незаконним обігом зброї, боєприпасів та вибухівки, профілактики злочинів, пов’язаних з їх використанням, у період з 1 по 31 жовтня 2019 року проводиться місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів та вибухових речовин.
Жителі Роздільнянського району можуть звернутися з приводу здачі зброї, боєприпасів та вибухових речовин до чергової частини Роздільнянського відділу поліції, за адресою м. Роздільна, вул. Ярослава Мудрого, 5 або за телефонами (04853) 5-04-42, 102.
Нагадаємо, що кримінальним кодексом України (ч.1 та ч.2 ст. 263) передбачено, що особи які добровільно здали до поліції зброю, бойові припаси, вибухові речовини та вибухові пристрої, звільняються від кримінальної відповідальності.
Крім того, нагадуємо, що носіння, виготовлення, ремонт або збут кинджалів, фінських ножів, кастетів чи іншої холодної зброї без передбаченого законом дозволу – караються штрафом до п’ятдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від двох до п’яти років, або позбавленням волі на строк до трьох років.
Особи, які добровільно здадуть зброю, боєприпаси та вибухові речовини, від кримінальної відповідальності звільняються (ч.3 ст.263 кримінального кодексу України).

Роздільнянський ВП ГУНП в Одеській області.

Залиште свій коментар