Юннат – це на все життя

Нещодавно світова спільнота відзначила Всесвітній день захисту тварин — особлива дата для всіх, хто любить наших молодших друзів. День тварин встановлений з метою підвищення усвідомлення громадськістю необхідності захисту довкілля, підвищення активності в захисті тварин.

Традиційно, Роздільнянська ЗОШ № 2 проводить виставку домашніх улюбленців. Так і цього року, 2 жовтня, у фойє школи всі бажаючі мали можливість познайомити однокласників та їх батьків зі своїми улюбленцями. Це були хом’ячки, папуги, голуби, акваріумні рибки, черепахи, равлики, богомоли, чудові кішки породи Британська короткошерста.

Головна умова участі – це розміщення тварин у клітках. Але це не зупинило деяких батьків. На велику перерву вони привели своїх чудових собак породи хаски та йоркширський тер’єр

Молоде покоління – це наше майбутнє, тому дуже приємно, що воно проявляє активний інтерес і велику відповідальність по відношенню до тварин. Тож, ми віримо, що світ стане тільки кращим.

Як сказав герой книги Антуана де Сент-Екзюпері «Ти відповідаєшь за тих, кого приручив», тому ми несемо відповідальність за наших відданих менших братів, адже у нас єдина матінка – Природа.

Т. Злотеско, С. Нейченко, вчителі Роздільнянської ЗОШ № 2,

модератори юннатського руху школи.

Залиште свій коментар