ВІЙНА КОХАННЮ – НЕ ПЕРЕШКОДА

НЕМАЄ у світі такого зла, що може знищити справжні щирі почуття. І ворог попри всі намагання не зламає наше бажання жити й кохати. Тому підтвердженням є статистика реєстрації шлюбів у нашій Роздільнянській територіальній громаді та й в Україні загалом за 2022 рік.

Цьогоріч у країні було зафіксовано найбільшу кількість шлюбів за останні сім років, що є абсолютним рекордом. Суттєво цьому посприяло нововведення Мін’юсту щодо спрощення реєстрації шлюбу в умовах воєнного стану, завдяки чому подати заявку й офіційно оформити шлюбні стосунки можна протягом одного дня.

Лише за І півріччя в країні було зареєстровано 103 903 шлюби, в Одеській області – 7 700, Роздільнянським відділом ДРАЦС – 160 (у І півріччі 2021 року – 98 шлюбів). Станом на кінець 2022 року Роздільнянським відділом ДРАЦС зареєстровано 350 шлюбів (у порівнянні з минулим 2021 роком – 235 шлюбів). Із початком повномасштабної війни в Україні суттєво зменшилась кількість розлучень, що теж є втішною тенденцією. Такі показники чітко відображають суспільний настрій та ілюструють плани українців.

Війна стала каталізатором переосмислення українцями істинних цінностей і свідченням безмежної жаги до життя, тому любов і свобода переможуть. Те, що в країні створюються нові родини та народжуються нові життя, підтверджує, що ми маємо моральну силу, незламність духу та віру в світле майбутнє на своїй рідній землі. З прийдешніми святами! Нехай Новий рік принесе нам мирне небо й добробут! Слава Україні!

 

Залиште свій коментар