Попереду – багато перемог!

У спортзалі Роздільнянської школи № 4,  під керівництвом тренера Георгія Новаченка, був організований та проведений турнір з настільного тенісу, присвячений дню Святого Миколая. Участь у турнірі брали діти, юнаки та дівчата.
Серед дітей проводились змагання на утримання м’яча на столі, а серед старших – гра в настільний теніс. Усі учасники змагань отримали солодощі, а президент дитячого клубу з настільного тенісу Іван Заборей оголосив грошову винагороду переможцям старшого віку в розмірі: І місце – 500 грн, ІІ місце – 300 грн, ІІІ місце – 200 грн.
Ігри були запеклі та яскраві, бо змагалися ще й за перехідний Кубок. Переможцями серед юнаків і дівчат стали: І місце – Віктор Нигрецкул (Єгорівська ЗОШ), ІІ місце – Софія Єльнікова (Роздільнянська ДЮСШ), ІІІ місце – Олександр Пірогов (Роздільнянська ДЮСШ).
Серед дітей призові місця розподілились таким чином: І місце – Олександра Калохіна, ІІ місце – Дар’я Волобуєва, ІІІ місце – Авдей Кальнєв (всі – вихованці ДЮСШ).
Висловлюємо подяку тренеру Георгію Степановичу за організацію турніру, за можливість відчути нашим дітям смак перемоги, за позитивну атмосферу, яка панувала у спортзалі. Попереду у наших дітей – ще багато перемог і мирне безтурботне дитинство.
Батьківський комітет відділення настільного тенісу Роздільнянської ДЮСШ

Залиште свій коментар