Не розгубись у темряві

Інспектори ювенальної превенції спільно з патрульними з профілактичними заходами у рамках акції «Не розгубись у темряві» завітали до учнів молодших класів однієї зі шкіл в місті Роздільна.

Малечі та батькам, які також були присутні на заході, правоохоронці нагадали правила безпеки дорожнього руху в темну пору доби та умовах недостатньої видимості. Поліцейські звернули увагу дітей та дорослих на те, що вони зобов’язані носити світловідбивні елементи – це вимога законодавства та гарантія їхньої безпеки.

Батькам поліцейські зауважили, що вони повинні дбати про безпеку синів та доньок, навчати їх правилам безпечної поведінки, завжди тримати з ними зв’язок, контролювати, щоб діти не гуляли у небезпечних місцях і не затримувалися допізна на вулиці.

«Обирайте дітям та собі верхній одяг світлих кольорів, забезпечуйте усіх членів родини світловідбивними елементами або ліхтариками, краще з функцією миготіння. Коли переходите дорогу, не поспішайте, переконайтеся, що водії вас побачили та почали гальмувати. Слідкуйте, щоб діти в цей час не бешкетували, не бавилися телефоном, а разом з вами приділяли увагу навколишній обстановці», – закликали правоохоронці дорослих.

Наостанок поліцейські подарували малечі флікери у формі лапок тварин і дали можливість пограти в охоронців порядку. Хлопці та дівчатка через гучномовець службового автомобіля правоохоронців захоплено віддавали команди уявним правопорушникам, вмикали сирену та проблискові маячки.

Прощаючись із гостями, малеча пообіцяла їм бути уважними пішоходами.

Роздільнянський районний відділ поліції Одещини

Залиште свій коментар