Від вогню врятовано 60 га пшениці, житловий будинок та трьох кошенят

Не рідко вогнеборцям Роздільнянщини доводиться рятувати від вогню життя людей та матеріальні цінності. Пожежа сухої трави, яка виникла 29 червня в с. Антонівка Кам’янської сільської ради, швидкими темпами розповсюджувалася в бік житлових будинків та прилеглого пшеничного поля.

 

За лічені хвилини площа пожежі набула розмірів близько трьох гектарів. Кам’янським сільським головою М.В. Петровським було задіяно два трактори, за допомогою яких прокладено мінералізовані смуги для перешкоджання вогняній стихії. Працівники ДСНС приборкували вогонь за допомогою пожежного ствола “Б” та методом захльостування. Під час гасіння пожежі увагу рятувальників привернуло мявкання кошенят, які були оточені пожежею в закинутому люку. Ні секунди не вагаючись. рятувальники витягли тварин з небезпечної пастки та доставили їх в безпечне місце. Спільними зусиллями довелося врятувати близько 60 гектарів пшеничного поля, житловий будинок та трьох кошенят. Ймовірна причина пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленою особою.

Нагадуємо мешканцям Роздільнянського району про необхідність дотримання правил пожежної безпеки. В пожежонебезпечний період забороняється розводити багаття, спалювати суху рослинність та стерню, викидати непогашені недопалки.

Роздільнянський МРВ ГУ ДСНС України в Одеській області.

 

Залиште свій коментар