Монетизація житлових субсидій

Управління соціального захисту населення РДА повідомляє, що постановою КМУ від 26.04.2017 р. № 300 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», яка набрала чинності з 1.05.2017 року, передбачено монетизацію субсидій, тобто грошову виплату одержувачам субсидій, які  протягом опалювального періоду 2016-2017 років заощадили 100 куб. м газу або 150 кВт електроенергії, якщо вона використовувалась для індивідуального опалення.

 

На підставі списку, наданого Роздільнянським управлінням експлуатації газового господарства, отриманню зазначеної грошової виплати підлягають 1620 осіб.

Інформацію про наявність економії кожен отримувач субсидії може дізнатися в управлінні соціального захисту населення РДА. Жителі сільської місцевості можуть звернутися за даною інформацію до уповноважених представників селищної та сільських рад.

Субсидіантам, які протягом опалювального сезону 2016-2017 років економно використовували природний газ для обігріву оселі, необхідно до 1 вересня подати до управління соціального захисту населення РДА або до селищної та сільських рад заяву та реквізити особового рахунку відкритого в банківській установі. На момент подачі заяви рахунок у банку має бути відкритим.

З усіх питань стосовно порядку надання житлових субсидій звертайтеся до управління соціального захисту населення РДА за адресою: м. Роздільна,
вул. Європейська (Леніна), 37-А, II поверх, каб. 20 або за телефоном (04853) 3-14-09.

Юлія Швець,

заступник керівника управління соціального

захисту населення РДА – начальник відділу субсидій.

Залиште свій коментар