«Позивний Бандерас»

У Єгорівці знімається новий фільм, за жанром – військовий детектив.

Ми зв’язалися із сільським головою Ганною Караман і поцікавилися, де саме проводяться зйомки?

– Для зйомок творці фільму обрали кар’єри на південній околиці села, в яких колись видобували будівельний камінь.

– Які взаємини складаються в артистів із жителями села?

– Найкращі. Адже всім цікаво подивитися, як творяться фільми. А ще коли можна взяти участь у цьому процесі, то це являє особливий інтерес. І такий шанс може випасти кожному, хто згодиться на участь у масовках за 150 гривень на день.

– А де отаборилися артисти?

– У селищі Світлогорському, але харчуються зазвичай у Єгорівці.

Що ж за фільм знімається під таким інтригуючим заголовком? Як стало відомо з поінформованих джерел, нова художня стрічка повертає нас до подій 2014 року на Донбасі в зоні АТО. Її сюжет, в основному, складають дії розвідника Анатолія Саєнка (позивний Бандерас), який викриває та знешкоджує російського диверсанта. Це завдання йому ускладнюють жителі рідного селища, яке він давно покинув, котрі вважають його зрадником. Отже, є над чим подумати над вічними поняттями про дружбу і зраду.

Сценарій фільму написали Сергій Дзюба та Артемій Кірсанов. Режисер фільму – Заза Буадзе. Головну роль виконує Олег Шульга – актор дніпропетровського театру “Віримо”. Олег війну знає не з повідомлень по телеекрану – на початку АТО він служив командиром мотопіхотного взводу.

Аби всі дійові особи якомога повніше змогли відтворити перебіг бойових подій, вони пройшли вишкіл на одному з полігонів неподалік Кропивницького.

Зйомки фільму проводитимуться на Одещині і Херсонщині. На широкі екрани її виходу планується у першому півріччі наступного року.

Продюсер Сергій Баранов в інтерв’ю засобам масової інформації сказав: “Дуже важливо, що ми, нарешті, можемо знімати фільми про наших героїв. Такі фільми відповідають вимогам часу. Ми зробимо все, щоб “Позивний Бандерас” побачимо якомога більше людей. У нас вже є попередні домовленості щодо широкого прокату, покажемо фільм у 150-170 кінотеатрах по всіх Україні.

Стрічка обійдеться майже у 40 мільйонів гривень. Половину виділили держава, решту – приватні інтереси.

Валентин

ЩЕГЛЕНКО.

Залиште свій коментар