Вагомий подарунок до свята від роздільнянських тенісистів

До участі в Першості Одеської області з настільного тенісу серед команд ДЮСШ ­ юнаків і дівчат 2007 року народження та молодше в сел. Окни приїхало п’ять команд. Діти змагалися у шести вікових категоріях.

Перед змаганнями я, як тренер, звернувся до своїх вихованців зі словами підтримки та налаштування на переможну гру, адже суперники мають бачити в наших гравцях впевненість у своїх силах. 

Змагання розпочались з вікової категорії 2015­-2016 років народження. Переможцем серед хлопців став Єгор Алексєєнко (Роздільнянський міський ліцей № 1), друге місце посіла Софія Чернецька (Роздільнянський міський ліцей № 1). У категорії 2013­-2014 років народження серед хлопців ІІІ місце посів Максим Васильчук (Роздільнянська ДЮСШ), серед дівчат ­ на І місці Анна Стовман (Роздільнянський міський ліцей № 1). У категорії 2011­-2012 років народження серед хлопців на І місці ­ Давид Журавський (Буцинівський ліцей). У змаганнях серед хлопців 2009­-2010 років народження взяли участь 16 юнаків. Перше місце посів Кирил Євдокимов (Роздільнянський міський ліцей № 4), ІІІ ­ Станіслав Грініщук (Роздільнянська ДЮСШ), які займаються тенісом лише вісім місяців.

І остання, найпрестижніша вікова категорія ­ це юнаки та дівчата 2007­-2008 років народження, які тренуються по 4­6 років і мають багаторічний досвід гри, тактичних і технічних прийомів, але їх потрібно налаштувати на перемогу. Серед хлопців І місце посів Вадим Умніков, а серед дівчат за І­ІІ місця змагались Софія Єльнікова та Анна Пахтусова (Роздільнянська ДЮСШ). У підсумку з рахунком 2:1 перемогу здобула Софія Єльнікова. 

Спортивні змагання були присвячені Міжнародному дню захисту дітей. Команда тенісистів Роздільнянської ДЮСШ зробила вагомий подарунок до свята: шість ­ І місць, два ­ ІІ місця, три ­ ІІІ місця.

До речі, клуб з настільного тенісу та Роздільнянський стадіон “Спартак” підготували приміщення для гри в настільний теніс та тренувань дорослих і дітей під час літніх канікул.

Георгій НОВАЧЕНКО, 

тренер з настільного тенісу Роздільнянської ДЮСШ

Залиште свій коментар