У навчальних закладах Роздільнянщини пролунав останній дзвоник

31 травня для школярів Роздільнянщини завершився навчальний рік, для випускників пролунав останній дзвоник.

Вітаємо школярів, їх батьків, педагогічні колективи освітніх закладів із завершенням навчального року. Бажаємо дітям гарно провести канікули, щоб прийти у новий навчальний рік з новими силами і головне – з бажанням вчитися краще.

Останній дзвоник для випускників – це назавжди попрощатися не тільки з рідної партою, вчителями і однокласниками, але і з дитинством. Попереду відповідальне доросле життя, повне запитань і складних рішень, іноді несправедливе, іноді незрозуміле. Хочеться побажати всім випускникам, щоб завжди знаходилт вихід з будь-якої складної ситуації; щоб вистачало наполегливості впоратися з будь-якими незрозумілими речами. І нехай навколо вас завжди будуть люди, готові допомогти у скрутну хвилину. Зичимо достойно пройти вступну кампанію і з впевненістю крокувати далі непростим, але цікавим життям.

Саме нинішнє покоління стане на відбудову нашої країни після війни, на її зміцнення і примноження слави. Несіть Україну в світ гордо. Бо ми – велика нація. І ви – її надія, ми дуже вами пишаємося! Нехай ваше майбутнє якнайшвидше продовжиться в мирній країні. Нехай вам у житті щастить на хороших людей.

Залиште свій коментар