Сьогодні – Міжнародний день захисту дітей

Щороку в перший день літа, 1 червня, у всьому світі святкується Міжнародний день захисту дітей. Рішення про створення такого свята було прийнято під час сесії Міжнародної демократичної федерації жінок 1949 року в Парижі. Заснування такого дня ініціювали через те, що в багатьох країнах світу залишилося чимало дітей без батьків та даху над головою після Другої світової війни.

Вперше Міжнародний день захисту дітей відсвяткували в 50 країнах вже наступного 1950 року. Відтоді подія стала однією з наймасштабніших у всьому світі. Головна мета свята – привернути увагу громадськості, урядових установ та організацій до проблем, що спрямовані на реалізацію різноманітних заходів для забезпечення добробуту дітей в світі.

Існує навіть окремий символ цього дня – зелений прапор, на якому зображена планета Земля, а довкола неї – фігурки дітей різних рас та національностей.

Діти – маленькі частинки великого щастя, ім’я якому – Життя!

Вітаємо вас зі святом — Міжнародним днем захисту дітей!

Це особливе свято, яке призначене для того, щоб нагадати нам про те, як важливо берегти та захищати вас.

Ви маєте право на щасливе та безпечне дитинство, тому зичимо вам бути здоровими та щасливими кожен день!

Нехай ваші мрії збуваються, а ваші дні будуть сповнені радості та добра.

Бережіть себе та одне одного, і пам’ятайте, що ви найцінніший скарб у цьому світі.

Зі святом, дорогі діти!

Нехай наші діти як можна довше залишаються дітьми. Безтурботними, веселими, радісними. Хочеться побажати, щоб кожна дитина була здорова і оточена турботою батьків. Нехай небо над головою завжди буде мирним, а кожен новий день – добрим і цікавим. 

Діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє України. Зігрівайте теплом і любов’ю кожне дитяче серце.  А батькам побажаєм терпіння, доброти і ніжності. Не забувайте, що саме ви у відповіді за щасливе і безпечне дитинство своїх дітей!

Залиште свій коментар