В Роздільнянському НВК №1 спантеличені призначенням нового т.в.о. директора

Сьогодні, 15 серпня, у Роздільнянському НВК №1 в актвоій залі відбулися збори трудового колективу, батьків з приводу обговорення ситуації з призначенням нового т.в.о директора відповідно рішення постійної комісії районної ради з питань  спільної власності територіальних громад району, приватизації комунальної власності, регіонального розвитку, будівництва, транспорту, зв’язку, промислової політики, паливно-енергетичного комплексу, енергозбереження та житлово-комунального господарства, підтримки і розвитку підприємницької діяльності, торговельного і побутового обслуговування населення.

Участь в цьому обговренні взяли голова районної державної адміністрації Наталія Бараненко, її заступник Наталія Тарнавська, представники ГО “Край”, депутат районної ради Сергій Маслов та інші. Присутні висловили своє обурення таким рішенням, вважаючи його неправомірним, оскільки діючого т.в.о. директора не попередили про відсторонення від обов’язків.

Свої коментарі стосовно ситуації надали як Світлана Гоцульська, яка з жовтня минулого року виконувала обов’язки директора, так і новопризначена т.в.о. Олена Дихтяр.

Про подальші перепитії з цього приводу повідомлятимемо.

 

Залиште свій коментар