В продовження теми призначення т.в.о. директорів у навчальних закладах Роздільнянщини

Після зустрічі та обговорення в актовій залі Роздільнянського НВК №1 висновків профільної комісії щодо призначення т.в.о. цього навчального закладу, обурені даним рішенням педагоги, батьки, громадськість та представники райдержадміністрації вирушили до районної ради, аби отримати відповіді на хвилюючі питання.

З ними зустрілися заступник голови районної ради Сергій Крилов, головний спеціаліст юридичного відділу  виконавчого апарату районної ради Тетяна Мурзіна, які взяли участь в обговоренні цієї складної ситуації, яка викликала резонанс в Роздільній.

Активіст Павло Аксентій висловив незадоволення роботою голови районної ради Фелікса Сігала, зауваживши, що його дії є неправомірними та суперачать позиції та прагненням громадськості району.

Присутні на зустрічі представники колективу Роздільнянського НВК №1 висловили стурбованість, що призначено нового т.в.о., без будь-якого попередження діючого т.в.о. директора закладу, яка на сьогодні перебуває ще й у відпустці. На їх думку, прийняте рішення майновою комісією не є законним і його потрібно скасувати.

Як варіант розв’язання цієї ситуації, обговорили необхідність якнайшвидше оголосити конкурс на заміщення вакантних посад директорів, які, за новим законодавством, мають проходити за участі в конкурсній комісії по два представника від громадської організації батьків школи, педколективу, ради директорів шкіл Роздільнянського району та депутатського корпусу районної ради.

За відсутності голови районної ради, до якого було чимало запитань, учасники зустрічі залишилися незадоволеними результатом і висловили побажання зустрітися з головою особисто. З ним у телефонному режимі вийшов на зв’язок заступник голови районної ради Сергій Крилов. Фелікс Сігал заявив, що готовий до зустрічі з широкою громадськістю. Попередньо таку зустріч запланували на завтра, 16 серпня, о 14.00 у залі засідань районної ради.

Залиште свій коментар