Увага! Конкурс!

«Твій улюблений куточок у Роздільній»

Незабаром наше рідне місто святкуватиме свій День народження. Цьогоріч не буде гучних концертів, бо такі вимоги ставить сьогоднішнє наше з вами карантинне життя. Зате буде прекрасна нагода прогулятися вільним містом-іменинником не так, як щодня, – поспіхом пробігти звичний маршрут на роботу чи до школи, – а із задоволенням. Це буде нагода відвідати ті куточки рідної серцю Роздільної, які до душі, які найбільше любимо, але у насиченому повсякденні не маємо часу зупинитися на мить і насолодитися прекрасним краєвидом.

А який куточок у Роздільній подобається саме вам? Можливо, у вас є найрідніші місця в районному центрі, які нагадують вам про певні події, повертають у минуле, або навпаки – свідчать про щасливе сьогодні. Пропонуємо вам взяти участь у конкурсі, надіславши нам фото свого найулюбленішого місця в Роздільній з коротким коментарем. Прохання до всіх: давайте відкинемо всі політичні війни, не будемо аналізувати, хто і що для Роздільної зробив чи не зробив, просто закрийте очі і уявіть Роздільну. Що ви побачили? Цим і поділіться з нами.

Чекаємо на ваші фото на нашу електронну адресу – gazeta_vpered31@ukr.net, Viber 095-477-72-24 та на нашій сторінці у Фейсбук, Інстаграм.

Фото приймаються до 25 вересня включно. Кращі знімки будуть відзначені символічними призами та опубліковані в друкованій версії газети «Вперед».

З повагою колектив районної газети «Вперед» і наше найрідніше місце в Роздільній

 

Залиште свій коментар