Блискуча перемога наших юних футболістів (відео)

Як і анонсувалось на сторінках районної газети «Вперед», юнаки 2007-2011 років народження дитячо-юнацького футбольного клубу «Роздільна» взяли участь у відкритому турнірі з футболу “Bessarabia Cup 2020”, який проходив у м. Ізмаїл з 29 по 31 серпня.

До складу команди, на чолі з тренером-інструктором Олександром Гаврилюком, входили: Нікіта Тегляєв, Марк Тегляєв, Максим Філімоненко, Данило Кушнарьов, Станіслав Нейченко, Дмитро Радванський, Денис Щур, Кирило Мачулко, Кирило Гурчак, Артем Буковський.

Змагалися наші хлопці з такими командами, як ФК «Дунай» (м. Ізмаїл), ФК «Дельфін» (м. Ізмаїл), ФК «Стяуа» (с. Озерне, Молдова) та ФК «Бесарабець» (Ізмаїльський район).

Два насичених ігрових дні жодного з вболівальників не залишили байдужими. Особливо це стосувалось групи підтримки юних спортсменів з Роздільної. І це не дивно, адже хлопці не програли жодної гри! Рахунки – 3:1, 6:3, 6:0 – всі на нашу користь! За результатами проведених ігор ДЮФК «Роздільна» не лише отримала кубок, медалі та грамоти, а й приз глядацьких симпатій.

Минулого понеділка під час проведення апаратної наради голова райдержадміністрації Сергій Приходько та заступник голови районної ради Сергій Крилов привітали юних спортсменів з перемогою. Натомість, тренер команди Олександр Гаврилюк вручив подяки керівництву району за надану фінансову допомогу та можливість взяти участь у змаганнях. Керівництво почуло – хлопці не підвели. До наступних перемог!

Залиште свій коментар