Україна підписала угоду про безвіз із Маршалловими Островами

Українці зможуть відвідувати Маршаллові Острови без віз протягом 180 днів за умови, що один візит не буде перевищувати 90 днів поспіль, повідомило посольство України у США.
Україна підписала угоду про спрощення візового режиму з Маршалловими Островами. Про це повідомила пресслужба посольства України у США у Facebook 27 листопада.

Документ у посольстві підписали тимчасовий повірений у справах України у США Андрій Яневський і посол Маршаллових Островів у США Джеральд Закіос.

“Українцям достатньо буде мати дійсний український закордонний паспорт, щоб абсолютно вільно без віз протягом 180 днів (за умови, що одне перебування не буде перевищувати 90 днів підряд) із моменту в’їзду знаходитися на території Маршаллових Островів”, – повідомили в посольстві.

Угода набуде чинності після виконання сторонами внутрішньодержавних процедур, уточнили у відомстві.

Маршаллові Острови є асоційованою зі США державою в Тихому океані. Вона є однією з найменших держав світу. Кабмін України проголосував за безвіз із цією країною 17 листопада.

В українському уряді повідомляли, що протягом наступних п’яти років планують розширити перелік безвізових країн завдяки Гватемалі, Гренаді, Коста-Риці, Маврикію, Маршалловим Островам, Монголії, Науру, Палау, Перу, Сальвадору, Самоа, Сент-Вінсенту і Гренадинам, Соломоновим островам і Ямайці.

11 червня 2017 року набув чинності безвізовий режим між Україною і Європейським союзом. Для короткострокових поїздок за кордон громадянам України досить мати біометричний паспорт.

У світовому рейтингу Passport Index 2019 український паспорт посідає 25-те місце. Громадяни України можуть в’їхати без візи у 135 країн, ще в 44 державах можна отримати візу після прибуття.
Джерело: “ГОРДОН”

Залиште свій коментар