У Слобідці Роздільнянського району вшанували пам’ять героя-кіборга

Національно-патріотичне виховання дітей та молоді – це комплексна системна і цілеспрямована діяльність органів державної влади, громадських організацій, сім’ї, освітніх закладів, інших соціальних інститутів щодо формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття вірності, любові до Батьківщини, турботи про благо свого народу, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку із захисту національних інтересів, цілісності, незалежності України, сприяння становленню її як правової, демократичної, соціальної держави. Найважливішим пріоритетом національно-патріотичного виховання є формування ціннісного ставлення особистості до українського народу, Батьківщини, держави, нації.

У Слобідському НВК пройшли уроки пам’яті нашого земляка, Героя-«Кіборга» Сергія Іщенка, який загинув 20 січня 2015 року у війні з Росією, тримаючи оборону Донецького аеропорту, захищаючи свободу і незалежність України. На захід, присвячений пам`яті Сергія Іщенка, були запрошені голова ГО «Громада Роздільнянщини» В.М. Василенко та ветеран АТО, учасник бойових дій В.С.  Стоянов.

У затишній актовій залі зібрались старшокласники. На столі – портрет «Кіборга» Сергія Іщенка з чорною стрічкою. Поруч горить свічка. В залі декілька десятків пар допитливих дитячих очей. Говорили про Україну, про героїчні сторінки її історії: бій під Крутами 1918 року, російсько-українська війна 2014-го (окупація Криму, частини східних областей України, трагедія Іловайська, Дебальцеве, ДАПу) – ці події, розведені в часі, об’єднує один спільний факт – агресором завжди виступала Росія, і про це потрібно постійно пам’ятати. Учні із захопленням слухали історію життя Сергія Іщенка – нашого земляка і захисника України, з великою цікавістю ставили питання. В очах читалась непідробна гордість за те, що вони народились на одній землі з героєм. На завершення всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам`ять солдатів, які віддали своє життя заради щасливого майбутнього свого народу.

Спілкуючись з дітьми, переконуєшся, що національно-патріотичне виховання підростаючого покоління – той стратегічний напрямок, та дорога, якою маємо йти, аби виховати свідомого патріота, майбутнього захисника, аби не втратити Україну. Слава Україні! Слава Нації! Слава Матерям, які народжують і виховують Героїв!

О. Городенська,

заступник директора з ВР Слобідського НВК.

Залиште свій коментар