STOP_SEXтинг у Слобідському НВК

Щороку в Україні зростає кількість дітей, які отримують доступ до мережі Інтернет. Разом із тим зростає кількість злочинів сексуального характеру щодо дітей в онлайн-просторі — онлайн-грумінг та вимагання. Налагоджуючи довірливі стосунки з дитиною та використовуючи фейкові акаунти в соціальних мережах, злочинці вимагають у дитини інтимні фотографії та шантажують її, погрожуючи розіслати фото знайомим, вимагають більш інтимні матеріали, гроші чи приватні інтимні зустрічі. Окрема проблема – секстинг – надсилання підлітками своїх інтимних фото одне одному, що може призвести до небажаного поширення таких матеріалів і  кібербулінгу дитини».

5 лютого за ініціативи Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби відбулася Всеукраїнська акція #STOP_SEXтинг до Дня безпечного Інтернету, який відзначається в 140 країнах світу, зокрема в Україні.

У межах зазначеної акції педагог-організатор Слобідського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ»  Н.В. Стоянова та заступник директора з ВР  Городенська О.М. провели захід із залученням  учнів 7–11 класів на тему: «Інтимні селфі в Інтернеті — жарт чи небезпечний ризик?». Учням було запропоновано поділитися на чотири групи, в процесі заходу вони відповідали на запитання, ділилися ситуаціями,  які траплялися з ними на просторах соцмереж. В процесі сплкування діти  усвідомлювали всю важливість інформації, яку отримали від проведеного заходу.

Хочеться вірити, що такі заходи стануть в нагоді учням і вони уникнуть участі жертв Інтернетзлочинців.

Заступник директора з ВР Слобідського НВК О.М.Городенська.

Залиште свій коментар