У Роздільній вшанували жертв Голодоморів

23 листопада, у четверту суботу, традиційно в Україні пройшли заходи з нагоди вшанування жертв Голодоморів, найбільшим та найстрашнішим з яких є Голодомор 1932 – 1933 років, який забрав мільйони життів. Саме його називають геноцидом українського народу в період сталінських репресій…

У Роздільній відзначення цього пам’ятного та сумного дня розпочалося у районному Палаці культури, де у фойє була оформлена тематична виставка, а також зібралися представники влади, місцевих підприємств та організацій, закладів культури, громадськості.

На початку був продемонстрований документальний відеоролик про Голодомор 1932 – 1933 років “Про це забути?”, в якому очевидці тих страшних подій ділилися болючими спогадами.

Слово-звернення до присутніх мовили голова райдержадміністрації Наталія Бараненко та заступник голови районної ради Сергій Крилов, які закликали шанувати пам’ять про невинні жертви та чорну сторінку нашої історії, аби такої непоправної трагедії не повторилося в майбутньому.

Далі учасники заходу із лампадками та символічними колосками пшениці вишукувалися у колону і рушили з площі біля районного Палацу культури до пам’ятника жертвам Голодомору 1932 – 1933 років в Роздільній, до якого поставили свічки та поклали принесені колоски. Сталося це о 16.00, адже саме в цей час в Україні проходить загальнонаціональна акція “Запали свічку” та хвилина мовчання. Роздільнянці, разом з усією країною, віддали данину шани мільйонам жертв голодної смерті.

Також в цей час всі небайдужі українці запалювали свічки пам’яті вдома. 

Наш кор.

Залиште свій коментар