Про перевірку системи оповіщення у Роздільній

У зв’язку із проведенням комплексної перевірки територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення 27 листопада 2019 року на території міста Роздільна  з 14 год. до 14 год. 30 хв. буде проведено запуск електросирен та гучномовців.

При включенні сирен та передачі мовної інформації по електронних засобах масової інформації і вуличних гучномовцях  інформація може містити навчальний текст про загрозу виникнення різного виду надзвичайних ситуацій.

Прохання до населення – зберігати спокій, оскільки мета увімкнення електричних сирен навчальна та практичні заходи відпрацьовуватися не будуть.

Запуск здійснюється з метою перевірки працездатності обладнання та буде проводитися у автоматичному режимі.

Нагадуємо, що звучання електричних сирен означає сигнал цивільного захисту “Увага всім!”. Якщо такий сигнал лунає не для перевірки,  потрібно бути уважним до повідомлень і оповіщень цивільного захисту та не панікувати. По можливості сповістити про ситуацію близьких, сусідів, особливо людей похилого віку. Почувши сирену, потрібно увімкнути радіо або телевізор, уважно прослухати мовне повідомлення сигналу «Увага всім!» і діяти відповідно до отриманої інструкції.»

Завідувач сектору з питань цивільного захисту,

оборонної роботи та взаємодії

з правоохоронними органами   Анатолій Сташевський

Залиште свій коментар