У Роздільній відзначили День Державного Прапора, фото та відео

23 серпня у Роздільній відбулися ранкові урочистості з нагоди Дня Державного Прапора. Свята, що об’єднує всіх українців у любові та повазі до синьо-жовтих кольорів державного стягу.

Традиційно в нашому місті святкування розпочалося з патріотичної ходи від районного Палацу культури, далі – вулицею Європейською, рух транспорту на якій було призупинено, через Провулок і до Привокзальної площі.

Учасники ходи сформували коло з великим прапором України навколо пам’ятника Тарасу Шевченку, після чого до меморіалу поклали квіти.

Прозвучав Державний Гімн України, теплі слова вітання з Днем Державного прапора від представників влади та громадськості.

Хвилиною мовчання вашнували всіх загиблих за Україну. З особливим сумом згадали наших земляків, воїнів АТО Сергія Іщенка та Олега Поповича, який  повернувся з війни, але помер від тяжкої хвороби…

Матері Сергія Іщенка – Віліні Петрівні – в цей день вручили пам’ятну адресу від райдержадміністрації з нагоди її ювілейного дня народження.

Після офіційної частини всіх бажаючих запросили взяти участь в автопробігу населеними пунктами району, а саме: с. Яковлівка – Степанівка – Кучурган – сел. Лиманське.

 

 

Залиште свій коментар