Роздільнянська ЗОШ №3 потребує капітального ремонту, педколектив та батьки звертаються по допомогу

Сьогодні, 22 серпня, на подвір’ї Роздільнянської ЗОШ №3 відбулася зустріч керівництва райдержадмінітсрації, районної ради, представників депутатського корпусу обласної, районної та міської рад з педколективом та батьками учнів цього закладу.

За результатами обговорення запланували розробку проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт Роздільнянської ЗОШ №3 з добудовою. Керівництво району пообіцяло закласти кошти на цю школу при формуванні районного бюджету на наступний рік, а також звернутися до обласної та міської рад з проханням співфінансувати ремонтні роботи.

Нагадаємо, що після попередньої зустрічі з колективом та батьками школи, на останній сесії районної ради було прийнято рішення про виділення  76 тис. грн на проведення поточного ремонту даху навчального закладу. Однак, це не верішує всіх проблем школи.

Прямий ефір цієї зустрічі можна переглянути на нашій офіційній сторінці в Фейсбуці.

Те, що будівля потребує капітального ремонту, засвідчать відео зняті небайдужими батьками та передані в редакцію для оприлюднення. Адже з першого вересня почнеться навчання, і батькам хотілося б більш комфортних умов для своїх дітей, а педагогам – для роботи.

Стадіон Роздільнянського ЗОШ №3 був прибраний силами вчителя фізичної культури та виховання цього закладу. Допомогали йому учні. При цьому відзначимо, що стадіон – це єдине місце, де за нормальної погоди можуть проводитися повноцінні заняття фізкультурою, адже в школі наявна лише облаштована спортивна кімната для прповедення занять, хоча питання про потребу в добудові спортзалу  порушувалося неодноразово.

Також батьки залишили звернення:

“ОБРАЩЕНИЕ РОДИТЕЛЕЙ УЧЕНИКОВ РАЗДЕЛЬНЯНСКОЙ ООШ№3

Мы, неравнодушные родители Раздельнянской школы №3, хотим, чтобы школа, в которой учатся НАШИ ДЕТИ, была красивой, отремонтированной, безопасной во всех отношениях.
Ярким примером того, что можно сделать, есть школа в с. Каменка, которая благодаря инициативе и стараниям депутата районного совета Сергея Маслова, председателя Каменскогого сельсовета Николая Петровского и депутатского корпуса сельсовета, меценатов, есть одной из самых благоустроенных и модернизированной на сегодняшний день в Раздельнянском районе. Учится в ней 200 детей, в третьей городской школе – 300. И неужели нельзя найти взаимопонимания между ветвями власти области, района и города, чтобы помочь раздельнянским деткам получать образование в нормальных условиях.
Хорошо, когда у власти есть люди, которые думают о детях и помогают не на словах, а на деле.
Надеемся, что и наша третья школа не останется без внимания”.

 

 

Залиште свій коментар