У Роздільнянському районі працює обласна комісія

Сьогодні, 6 вересня, на теренах Роздільнянського району розпочала роботу обласна комісія в рамках конкурсу «Найкращий сільський населений пункт із благоустрою Одеської області». Нагадаємо, що за результатами роботи районної комісії, на цей обласний конкурс від нашого району подавалося три села – Кам’янка Роздільнянської ТГ, Слов’яносербка Великоплосківської ТГ та Гребеники Великомихайлівської ТГ.

Наразі розпочався останній етап конкурсу, після якого буде визначено переможця. Розпочався він з відвідин обласною комісією с. Кам’янка Роздільнянської ТГ.

На початку відбулося представлення учасників робочої групи з області. Керівник робочої групи від Одеської обласної ради Алла Іванівна Орлова. Від Роздільнянської районної ради беруть участь в роботі заступник голови  районної ради Альона Александрова, депутат районної ради Світлана Величко та керуюча справами виконавчого апарату районної ради Олена Резнік.

Про с. Кам᾽янку та її здобутки розповідали членам комісії заступник Роздільнянського міського голови  з питань житлово-комунального господарства Микола Петровський та староста Кам᾽янського старостинського округу Олександр Александров, а також керівники та працівники закладів культури, освіти, медицини. Зокрема, обласною комісією були оглянуті сільський Будинок культури, Кам᾽янська ЗОШ, Кам᾽янська амбулаторія сімейної медицини та дитячий садочок с. Кам᾽янка.

Відзначимо, що в селі за останні роки багато зроблено. Збудовано нову амбулаторію сімейної медицини, будівництво якої розпочалося у 2018 році, а зараз вона справно працює, оновлено зовнішній фасад школи, облагороджено подвір᾽я, поряд зі школою збудовано міністадіон зі штучним покриттям тощо. Ремонтні роботи здійснювалися і у Будинку культури, зокрема, оновлено фасад.

Також по селу замінено на нові водонапірні труби загальною протяжністю 7,2 км.

Після знайомства з благоустроєм в  с. Кам᾽янка обласна комісія та представники від районної ради вирушили до Слов᾽яносербки Великоплосківської ТГ та Гребеників Великомихайлівської ТГ.

Детальну інформацію про роботу комісії у  селах-конкурсантах читайте у друкованій версії газети «Вперед».

Знайомство робочої групи з області з представниками Роздільнянської районної ради та Роздільнянської міської ради

Сільський Будинок культури зутрічає гостей
Ансамбль “Калина” демонструє творчий номер
В залі Будинку культури
Спілкування щодо місцевих особливостей села

Під час візиту в школу
На черзі – відвідини АСМ
В селі збудована нова амбулаторія
Спілкування з медиками

 

Залиште свій коментар