Село моє – дитинства джерело

САМЕ  під таким гаслом пройшов День села Кошари. До нього ми готувалися заздалегідь, адже це особливе свято у нашому селі. Кошари мають свою історію, яку ми продовжуємо писати. Тут живуть працьовиті, добрі, щедрі, мудрі люди.

І не дивно, що до цього свята ми готувалися всією громадою. Воно перетворилося на народне гуляння. Адже вправні господині організували ярмарок смаколиків, чоловіки варили юшку, смажили картоплю, шашлики, варили плов, якими пригощали всіх бажаючих. Неперевершеною була і концертна програма, яку підготували та провели К.В. Домброва та К.М. Коліщак. У ній взяли участь новостворений аматорський співочий гурт “Чарівниці”, уже відомий і шанований танцювальний колектив “Веселі молодиці”, дитячий танцювальний колектив.

Багато приємних сюрпризів подарували і наші меценати в особі М.Д. Кузькевича та О.В. Пономаренка: фаєр-шоу, виступ колективу із сонячної Африки.

Дуже приємно було бачити гостей з Роздільнянської територіальної громади, депутатів обласної та районної рад. Свято вдалося на славу. Маємо надію на продовження наших славних традицій. Адже наше село – це велика родина, яка живе своїм життям, творить його задля благополуччя майбутніх поколінь.

 Віталій ЧЕРГУЦА, староста с. Кошари

Залиште свій коментар