Астрологічний прогноз на 6-12 вересня

ОВЕН (21.03-20.04)

 Бажано зайнятися особистими справа- ми, відклавши на деякий час суспільні. Тим паче, що для цього з’явиться більше часу й можливостей, сміливості й рішучості. Вихідні – прекрасний час для відпочинку на природі. Сприятливий день – середа, несприятливий – понеділок.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-20.05)

Складний і непередбачений період, тому вам доведеться набратися мудрості й терпіння, щоб долати труднощі. Близькі можуть бути занадто причепливими та вразливими, намагайтеся не вступати в конфлікти. Бажано не починати нічого нового, велика небезпека конфлікту з керівництвом. Сприятливий день – четвер, несприятливий – вівторок.

БЛИЗНЮКИ (21.05-21.06)

 Щастя не за горами, потрібно просто в нього повірити. Ваші зусилля не зникнуть дарма, ви одержите те, про що давно мріяли. Ваші ідеї будуть затребувані й дозволять досягти успіху. На вас чекають цікаві поїздки і нові враження. Сприятливий день – субота, несприятливий – середа.

РАК (22.06-22.07)

 Проблеми минулих днів відсунуться на задній план, а ваші несподівані рішення при- несуть чудовий результат. Якщо ви поставите перед собою мету досягти кар’єрного зростання, спробуйте не упустити дорогоцінний час. На вас чекає яскрава перемога або значний прибуток, але не варто ділитися своїми емоціями з оточуючими. Сприятливий день – четвер, несприятливий – середа.

ЛЕВ (23.07-23.08)

Ваші активність і рішучість принесуть плоди. Прекрасний період для спілкування, поїздок, відпустки. Друзі звертатимуться до вас за допомогою та порадою. Справи на роботі складатимуться цілком успішно, якщо ви, звичайно, докладете до того хоча б мінімум зусиль. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – субота.

ДІВА (24.08-23.09)

Бажано співвідносити свої обіцянки з можливістю їх виконання. Якась неприємна інформація може внести зміни у ваші плани. Краще зосередитися на роботі, тому що особисте життя буде млявим та повсякденним. Час сприятливий для самореалізації й прояву талантів. У вихідні до вас можуть наскочити несподівані гості. Сприятливий день – середа, несприятливий – понеділок.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10)

На роботі істотних змін поки не передбачається. Але, незважаючи на це, у вас може з’явитися реальний шанс піднятися кар’єрними сходами. Варто купувати нерухомість або робити ремонт. Краще не ухвалювати швидких рішень. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – четвер.

СКОРПІОН (24.10-22.11)

Ви зможете досягти будь-яких висот. Не треба весь час жертвувати собою заради інших. Гарний час для рішучих кроків у будь-якій сфері. Ділові переговори будуть проходити легко і вдало. Можна розраховувати на великий прибуток. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – четвер.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12)

Період, насичений подіями, а результати залежатимуть від вашої розсудливості й уміння миттєво реагувати на раптові зміни. Небажана поспішність у рішеннях, головними якостями повинні бути акуратність та інтелект. Сприятливий час для зміни місця роботи. Сприятливий день – середа, несприятливий – понеділок.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01)

Найкращих результатів ви зможете досягти в роботі інтелектуального характеру. Надійде важлива та необхідна для вас інформація, швидше за все, від друзів. Доведеться посперечатися з колегами. Намагайтеся не брати участь у закулісних інтригах. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – п’ятниця.

ВОДОЛІЙ (21.01-20.02)

Керуйтеся здоровим глуздом. Пам’ятайте, що таємне може стати явним. Близьким знадобляться ваші співчуття і оптимізм. Якщо ви помітите, що занадто часто з ними конфліктуєте, то варто задуматися, чи правильно ви робите, подивитися на себе з боку. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – четвер.

РИБИ (21.02-20.03)

Чекає багато хаосу й плутанини, багато планів доведеться змінити. Відкиньте дрібні деталі, сконцентруйтеся на найголовнішому, зараз ви можете зробити в намічених справах відчутний крок уперед. Будьте тактовні, але в той же час у коректній формі відстоюйте свої інтереси при спілкуванні з керівництвом. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – середа.

Залиште свій коментар