У Кам’янці відкрили стадіон зі штучним покриттям

18 грудня, у переддень святого Миколая, на теренах Роздільнянського району сталася приємна подія: у с. Кам’янка відкрили новий стадіон зі штучним покриттям. Проект реалізований за кошти облбюджету  і вартість його становить близько півтора мільйонів гривень.

Він зведений поблизу сільської школи, що досить символічно, адже до спорту та здорового способу життя потрібно привчатися змалечку.

На офіційну церемонію відкриття завітали почесні гості, які всебічно сприяли будівництву цього стадіона: народні депутати України О.С. Пресман  та В.Д. Барвіненко, голова Одеської обласної ради А.І. Урбанський, заступник голови облдержадміністрації С.В. Колебошин, депутат Роздільнянської районної ради С.В. Маслов, керівництво Роздільнянської РДА та районної ради, а також значна кількість запрошених та любителів спорту.

Право перерізати символічну стрічку надали народному депутату України О.С. Пресману, голові Одеської обласної ради А.І. Урбанському та заступнику голови Одеської ОДА С.В. Колебошину.

Після цього на стадіоні перевірили якість покриття. По воротах спробували забити м’яча як почесні гості, так і юні футболісти Роздільнянщини.

Детальніше у друкованій версії газети “Вперед”.

 

 

 

Залиште свій коментар