У Болгарській ЗОШ відбувся турнір з настільного тенісу пам’яті В.Ф. Фініка

16 грудня у Болгарській ЗОШ відбувся сьомий щорічний турнір з настільного тенісу пам’яті Василя Феодосійовича Фініка, участь в якому взяли близько 20 команд з усього Роздільнянського району, серед яких як учасники минулих турнірів, так і новачки. Організатором та спонсором турніру є його син, вихованець цієї школи, наразі депутат Одеської обласної ради Владислав Васильович Фінік.

Змагання видалися цікавими та напруженими, ніхто з гарвців не хотів поступатися перемогою. Заохочував їх до цього і призовий фонд турніру: на учасників всіх команд очікували цінні подарунки з атрибутикою турніру – спортивний інвентар, медалі, статуетки, кубки, дипломи, ручки, календарі, чашки, футболки. Для команди переможців, окрім сувенірної продукції, були закуплені нові сучасні смартфони.  Головний тематичний подарунок команді переможців – професійний всесезонний тенісний стіл.

На початку відбулася офіційна церемонія відкриття турніру, під час якої всіх юних тенісистів привітали з цим святом тенісу, побажали перемоги і високих результутів у подальшому спортивному житті. А учні Болгарської ЗОШ організували флеш-моб, який можна переглянути на відео нижче.

Перемогу в напруженій боротьбі здобула команда Болгарської ЗОШ.

На фото – переможці турніру разом з його організатором В.В. Фініком.

Детальніше у друкованій версії газети “Вперед”.

Залиште свій коментар