У Кам’янці відбувся турнір з міні-футболу

13 жовтня в багатьох селах району відзначали День села, а в Кам’янці відбувся турнір з міні-футболу серед гравців різних поколінь, яку проводила Кам’янська сільська рада з нагоди Дня захисника України та свята Покрови Пресвятої Богородиці. У змаганнях брали участь команди сіл Кам’янка, Володимирівка, Матишівка. Команда з Покровки з невідомих причин не прибула на захід.

До учасників зі словам’и привітань звернулися Кам’янський сільський голова Микола Петровський та депутат районної ради Сергій Маслов, які побажали спортсменам успіхів у поєдинках. Ігри проходили на новозбудованому чудовому спортмайданчику. Першими на поле вийшли команди сіл Кам’янка та Володимирівка. Кожному хотілось перемогти. На жаль, на другій хвилині гри травмувався футболіст с. Кам’янка, якого забрали до лікарні. Хай Бог допоможе цьому молодому футболісту скоріше одужати та продовжити грати в футбол. У цій грі команда Кам’янки перемогли володимирівців. У другій грі змагались команди з Матишівки та Володимирівки. У моїх односельців були побоювання щодо виступу матишівців, адже за моєї пам’яті команди в селі не було з 1964 року. Але завдяки наполегливості, старанням та красивій грі, команда Матишівки обіграла команду Володимирівки з різницею в десять м’ячів. Хочеться відзначити воротаря команди села Матишівка Володимира Кравчука, якому понад 50 років. Незважаючи на свій поважний вік він показав чудову гру. Лише в останній грі його підмінив капітан команди Артем Секрет.

У фіналі команда Матишівки зустрілася з господарями поля – кам’янцями. З легкістю матишівці отримали перемогу у цій грі і завоювали Кубок Кам’янської сільської ради. Переможцям були вручені медалі та грамоти. Кращим гравцем турніру став воротар с. Матишівка Володимир Кравчук.

Із заключним словом до всіх присутніх звернувся Кам’янський сільський голова Микола Петровський, який відзначив, що подібні турніри стануть традиційними, а згодом буде організована збірна команда від сільської ради для участі у першості району з футболу. Потім він запросив усіх учасників турніру на смачну юшку та шашлики.

Від імені жителів с. Матишіка хочеться побажати нашій команді міцного здоров’я, успіхів на спортивних майданчиках і щоб такі традиції продовжувались і надалі. Також бажаємо скорішого одужання гравцеві с. Кам’янка.

Петро Левицький,

с. Матишівка

Залиште свій коментар