ЩЕРБАНЦІ – 211 РОКІВ!

12 жовтня наша громада святкувала День народження села Щербанка. Нашій іменинниці виповнилося 211 років. Як завжди, святкували на центральній площі села. Відзначили цей день багатьма подарунками та сюрпризами. Лунали поздоровлення від колективу ДП «ДГ ім. О.В. Суворова», під керівництвом директора Р.Д. Акопджаняна, які дружньою командою вийшли до сцени і кожен із спеціалістів по черзі привітали мешканців зі святом.

 Подарунком від базового господарства став виступ «Одарки з Крижополя», яка розвеселила присутніх своїм виступом. Але й концерт художньої самодіяльності села був на високому рівні. Чутливим виступом порадувала малеча дитячого садочку своїми піснею та танцем. Гурт «Струмочок» виконав пісню про Щербанку. Несподіваними виступами здивували присутніх та додали гарного настрою два нових колективи «Драйв» та «Danse Energi», в складі яких молоді матусі, деякі з них, навіть, багатодітні. Але сучасні танці в їхньому виконанні були такими, що складалось враження, нібито виступають професіонали. А запальний танець «Марусечка» виконувався навіть на біс. Здивувала виступом танцювальна група хлопців «Азарт». І, як завжди, порадували танцями дівчата із групи «Вдохновение». А наші солістки Любов Соловйова та її мама Світлана Комашко піснями побажали присутнім гараздів. Всім артистам були вручені подяки від громади села. За рахунок підприємців присутніх пригощали шашликом, кашею та солодощами. І на завершення програми ще один подарунок від колективу радгоспу – святковий феєрверк.

За фінансову підтримку та допомогу у проведені святкування Дня села Щербанки дякуємо колективу ДП «ДГ ім. О.В. Суворова» та особисто директору Роману Драстаматовичу Акопджаняну, підприємцям Любові Юріївні Івановій, Марині Анатоліївні Олару, Людмилі Петрівні Максименко, Світлані Василівні Армаш, Віктору Григоровичу Писаренку, Тетяні Іванівні Горчарук (Уманській), Павлу Степановичу Андроновичу, директору Будинку культури Катерині Юріївні Мушуровій, керівникам колективів: Інні Миколаївні Гидимі, Комашко Ользі Валентинівні, Ганні Володимирівні Рені, а також колективу сільської ради та кухарю школи Ірині Григорівні Бойцун. Щедрої долі вам всім, шановні! Міцного здоров’я, родинного затишку, благополуччя та добробуту.

Лариса Товпинець, Щербанський сільський голова 

Залиште свій коментар