Турнір пам’яті Василя Феодосійовича Фініка

Для Роздільнянського району вже стало традиційним проведення напередодні новорічних свят турніру з настільного тенісу пам’яті Василя Феодосійовича Фініка. Цього разу це був вже дев’ятий турнір, який проводиться під патронатом депутата Одеської обласної ради, сина Василя Феодосійовича ­ Владислава Фініка. Незмінним залишилось і місце проведення – Болгарська ЗОШ, де  працював вчителем фізичної культури його батько.

Протягом усього року учасники шістнадцятьох команд разом зі своїми наставниками готувались до турніру, аби показати свої здібності та спортивне зростання. Цього року свої  школи  представляли  спортсмени з Буцинівки, Бецилового, Бурдівки, Виноградаря, Єгорівки, Понятівки, Щербанки, Кошар, Калантаївки, Кучургану, Єреміївки, Ново­українки Роздільної (школа № 2), Яковлівки, дві команди Болгарської ЗОШ. Новачками турніру стали юні тенісисти з Дачного та збірна Роздільнянської ДЮСШ.

Як завжди, привітати юних спортсменів завітало чимало гостей. З найкращими побажаннями до присутніх звернувся основний натхненник та організатор турніру, депутат Одеської обласної ради Владислав Фінік, депутат облради Віталій Саутьонков, заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Одеської облдержадміністрації Євген Назаренко, президент Федерації настільного тенісу Одеської області Олександр Чмихаленко, Єгорівський сільський голова Ганна Караман, Калантаївський сільський голова Валентина Косовська, Дачненський сільський голова Руслан Сич та інші запрошені та гості.

Змагання видалися цікавими та напруженими, ніхто з гравців не хотів поступатися перемогою. Заохочував їх до цього і призовий фонд турніру: на учасників всіх команд очікували цінні подарунки з атрибутикою турніру – спортивний інвентар, медалі, статуетки, кубки, дипломи, календарі, чашки. Для команди переможців, окрім сувенірної продукції, були закуплені нові сучасні смартфони. Головний тематичний подарунок – професійний всесезонний тенісний стіл. Слід зауважити, що проведення такого щорічного турніру позитивно вплинуло на популяризацію серед учнів шкіл району цього виду спорту, в результаті чого професійний рівень команд зріс у рази.

Переможцями дев’ятого тенісного турніру пам’яті В.Ф. Фініка стала команда Єгорівської ЗОШ, друге місце посіла команда Роздільнянської ЗОШ № 2, третє місце – команда Болгарської ЗОШ. Вперше за дев’ять турнірів в особистому заліку місця між собою розділили тенісисти з Єгорівської ЗОШ: І ракетка – Максим Коваленко, ІІ ракетка – Аліна Шульга, ІІІ ракетка ­ Віталій Абрамов. А за сприянням Віталія Саутьонкова грошову винагороду за високі результати отримали кращі спортсмени, які були визначені під час супер­гри, яка відбулась між командою переможців
ІХ тенісного турніру та спортсменами збірної Роздільнянської ДЮСШ. Окрім вищеперерахованих подарунків, Владислав Васильович вручив призерам сертифікат на тижневий відпочинок на березі Чорного моря ­ курорт Грибівка на базі «Чайка­2».

Ось як підсумував захід головний ініціатор спортивного свята Владислав Фінік: “Вже вдев’яте у Болгарці проходить свято дитячого спорту ­ тенісний турнір пам’яті Василя Фініка. Мені приємно, що він став вже традиційним. Участь у ньому з кожним роком бере все більше і більше команд, розширюючи таким чином масштаби турніру. Метою його проведення є не лише підвищення рівня спортивних навичок юних спортсменів, а й вшанування професії вихователя фізичної культури та спорту. Хочеться вірити, що й нове керівництво Федерації настільного тенісу Одеської області, побачивши високий рівень змагань, залучатиме наших спортсменів до участі у змаганнях вищого рівня”.

За вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту у Роздільнянському районі, виховання молодого покоління, пропагування здорового способу життя Почесною грамотою Одеської обласної ради був нагороджений вчитель Кошарської ЗОШ Павло Миронов, який неодноразово виступав головним суддею турніру.

Протягом заходу учасники та гості мали можливість підкріпитися та набратися сил, посмакувавши гостинцями, про які подбали організатори турніру.

Наталя БУКОВСЬКА

Залиште свій коментар